محمود علی فر فرمانده انتظامی گنبدکاووس 300x200 - كشف بيش از ۶ كيلو ترياك در گنبدكاووس/دستگیری ۱۸ خرده فروش و معتاد متجاهرترکمن نیوز:  فرمانده انتظامی گنبدکاووس از اجراي طرح ارتقاء امنيت اجتماعي طی ۲۴ ساعت گذشته در چندين نقطه آلوده و پاتوق خرده فروشان مواد مخدر در شهرستان گنبدکاووس که مطالبه به حق شهروندان و ساكنين آن محلات بوده خبر داد و گفت: در اجرای این طرح ۱۳ خرده فروش موادمخدر دستگير و ۵ معتاد متجاهر نيز جمع آوري شد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛محمود علی فر با اشاره به كشف ۶ كيلو و ۳۰۸ گرم ترياك، با تاكيد برعزم جدي پليس در برخورد مقتدرانه با توزيع كنندگان و فروشندگان مواد مخدر از شهروندان خواست: هرگونه اخبار و اطلاعات در خصوص قاچاقچيان مواد مخدر را از طريق شماره تلفن ۱۱۰ به مركز فوريت هاي پليس اطلاع رساني كنند.

وی همچنین افزود: ماموران اداره نظارت بر اماکن با همکاری ادارات صمت، بهداشت و درمان و استاندارد شهرستان در بازدید از اصناف، از ۲ واحد صنفی ۲ هزار ۷۲۸ قلم انواع لوازم آرایشی و بهداشتی خارجی قاچاق و تقلبی را کشف و واحدهای صنفی متخلف نیز پلمپ شد.

محمود علی فر با بیان اینکه متهمان با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند اعلام کرد: ارزش کالاهای قاچاق کشف شده بیش از ۲۰۰ میلیون ریال برآورد شده است.

⁩فرمانده انتظامی گنبدکاووس از کشف ۳۰ هزار نخ سیگار خارجي قاچاق خبر داد و گفت: در راستای طرح های مبارزه با قاچاق کالا و برخورد با قاچاقچیان کالا، ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی و اداره مبارزه با قاچاق کالای پلیس آگاهی با همکاری اداره صمت شهرستان موفق به کشف ۳۰ هزار نخ سیگار خارجی قاچاق شدند.

وی تصریح کرد: ماموران در بازرسی از یک واحد صنفی متخلف اقلام قاچاق را کشف و اقلام مکشوفه پس از صورتجلسه تحویل مراجع ذی صلاح شد.

علی فر با بیان اینکه ارزش کالای قاچاق کشف شده ۱۵۰ میلیون ریال برآورد شده است افزود: متهم با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شد.

 

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۹:۲۶

۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۹

کد خبر :

73751

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک