300x198 - قیمت طلا به پایین‌ترین سطح ۲ ماهه سقوط کردتورکمن نیوز: قیمت طلا امروز با تقویت شدن دلار افت کرد و به پایین‌ترین سطح دو ماهه رسید، در حالی که امید به پیشرفت در مذاکرات تجاری آمریکا و چین بازار سهام را بالا برد تا قیمت طلا بیشتر تضعیف شود.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛   از رویترز، روز سه‌شنبه نهم مهرماه قیمت طلا با تقویت شدن دلار افت کرد و به پایین‌ترین سطح دو ماهه رسید، در حالی که امید به پیشرفت در مذاکرات تجاری آمریکا و چین بازار سهام را بالا برد تا قیمت طلا بیشتر تضعیف شود.

مایکل مک‌کارتی، استراتژیست ارشد بازار در سی‌ام‌سی مارکتس، می‌گوید: پتانسیل دلار برای رشد بیشتر و خوش‌بینی در مورد احتمال توافق تجاری بین چین و آمریکا، بر قیمت طلا فشار وارد کرده است.

قیمت خرید نقدی هر اونس طلا، اسپات‌گلد، تا ساعت ۹:۰۵ به وقت تهران، ۰.۴ درصد افت کرد و به ۱۴۶۵.۸۰ دلار رسید. این شاخص صبح امروز تا ۱۴۶۲.۴۴ دلار افت کرده بود که این پایین‌ترین سطح در دو ماه اخیر است.

قیمت پیش‌خرید هر اونس طلای آمریکا تا ساعت ۱۱:۱۲ به وقت تهران، با ۰.۴۵ درصد افت نسبت به قیمت بسته شده دیشب، به ۱۴۶۶.۲۰ دلار رسید. قیمت این شاخص در اوایل معاملات امروز تا ۱۵۰۷.۲۰ دلار بالا رفته بود.

قیمت هر اونس نقره با ۰.۱۹ درصد رشد به ۱۷.۰۳ دلار رسید.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۴:۵۴

۰۹ مهر ۱۳۹۸

کد خبر :

62513

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک