قول استاندار برای فوتبال استان گلستان به ثمر نشستاخبار استانی – ترکمن نیوز- مدیر کل ورزش و جوانان گلستان از اجرایی شدن قول استاندار مبنی بر حضور یک تیم گلستانی در رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های کشور خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، بهمن طیبی اظهار کرد : در این پیوند رایزنی های لازم انجام و چهارشنبه گذشته قرارداد با حامی مالی این تیم در استان امضا شد.

وی عنوان کرد: این قرارداد بین اداره کل ورزش و جوانان و حامی مالی از استان امضا و مقرر شد که تیمی از گلستان در فصل جدید رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم باشگاه های کشور حضور داشته باشد.

به گفته وی هنوز نام این تیم، کادر فنی و بازیکنان آن مشخص نشده اند و در هفته جاری نشست های مشترکی با هیات فوتبال، کارشناسان و پیشکسوتان برگزار می شود.

وی به فصل جدید رقابت های فوتبال باشگاه های کشور در رده های مختلف سنی نیز اشاره کرد و افزود: هم اینک چهار تیم در رده های مختلف سنی از گلستان در فوتبال باشگاه های کشور حضور دارند.

طیبی اضافه کرد: در رده سنی نونهالان باشگاه های کشور ۲ تیم سپاهان گرگان و استیل البرز آق قلا، رده های سنی نوجوانان و جوانان نیز به ترتیب کیمیا رشد آق قلا و ستارگان گرگان از گلستان شرکت دارند.

 

لینک عضویت کانال تلگرام

https://t.me/ITNAnews

منبع : irna.ir/golestan

 

 

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۷:۳۱

۳۰ تیر ۱۳۹۷

کد خبر :

28584

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک