قهرمان قهرمانان ورزش استان گلستان معرفی شدندورزشی-تورکمن نیوز:  مراسم انتخاب قهرمان قهرمانان ورزش استان گلستان شامگاه پنج‌شنبه با معرفی نفرات برتر ورزش استان در گرگان پایان یافت و پرهام مقصودلو و سردار آزمون به عنوان برترین ورزشکاران استان معرفی شدند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛رقابت ورزشکاران برتر استان گلستان با معرفی ۱۰ قهرمان قهرمانان ورزش استان گلستان در سال ٩٧ به پایان رسید و در رقابت ۵۰ ورزشکار برتر استان گلستان در سال ۹۷، پرهام مقصودلو با رای مردم و کارشناسان به عنوان قهرمان قهرمانان معرفی شد.

پرهام مقصودلو، سردار آزمون، نورمحمد آرخی، غزال شر‌ف‌پور، فرهاد قائمی، عزت الله پورقاز، علیرضا هاشم‌زاده، عادل مجللی، فاضل اتراچالی و مهدی الفتی ورزشکارانی از رشته‌های مختلف شطرنج، فوتبال، والیبال، والیبال نشسته، اسکواش، کاراته، قایقرانی و کبدی بودند که توانستند با کسب بیشترین آرای هیئت دوران و مردم بر سکوهای برتر این رقابت جای بگیرند.

انتخاب قهرمان قهرمانان استان گلستان برای نخستین بار و با انتخاب ۵۰ ورزشکار افتخارآفرین گلستانی در سال ۹۷ آغاز شد که پس از داوری در مراحل مختلف این ۱۰ ورزشکار شایسته این مقام شدند.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۴:۵۸

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸

کد خبر :

53650

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک