قهرمانی دوندگان گلستانی در لیگ پیشتازاناخبار ورزشی– ترکمن نیوز- تیم پسران نونهال و نوجوان گلستان در مرحله نخست مسابقات دو و میدانی لیگ پیشتازان کشور در سمنان با کسب ۱۳ مدال، مقتدرانه در جایگاه نخست ایستاد.

به گزارش پایگاه خبری وتحلیلی ترکمن های ایران، رییس هیات دوومیدانی گلستان گفت: در پایان این مسابقات تیم گلستان با ۹ مدال طلا و ۴ نقره قهرمان شد، مازندران با ۴ طلا ، ۲ نقره و ۲ برنز نایب قهرمان و تیم گیلان با ۳ طلا ، ۴ نقره و ۴ برنز مقام سوم را کسب کرد.
سیدوحیدرضا میرا اظهار داشت: در رده سنی نوجوانان حبیب الله حبیبی در پرش ارتفاع، آرین اسلامی در پرتاب دیسک، فرید قرنجیک در پرتاب نیزه و تیم امدادی گلستان موفق به کسب مدال طلا شدند.
وی گفت: همچنین پرهام شفقتی در ۱۰۰ متر، محمد حسام مظفری در ۱۵۰۰ متر و محمدصفا دوگونچی در پرتاب وزنه مدال نقره را برای تیم گلستان به ارمغان آوردند.
به گفته وی، در رده سنی نونهالان گلستان هم مبین کمی نژاد در ۱۰۰ متر، محمد امین کمی در ۴۰۰ متر ، محمد امین قره در ۱۱۰ متر بامانع، فیض الله یگانه در پرتاب وزنه و ایوب صیادچی در پرتاب نیزه مدال طلا و بهنام مفردی در پرش طول نقره گرفتند.
میرا همچنین به برگزاری مرحله نهایی مسابقات دو و میدانی لیگ طلایی زنان کشور اشاره کرد و گفت: در این رقابت ها حمیده اسماعیل نژاد در دوی ۱۰۰ متر با ثبت رکورد ۱۱٫۹۷ ثانیه بر سکوی قهرمانی ایستاد.
رییس هیات دوومیدانی گلستان اضافه کرد: این استان استعداد و پتانسیل زیادی در رشته دو ومیدانی دارد که کسب عناوین متعدد ورزشکاران آن تایید کننده این ادعا است.
وی گفت: امیدواریم با بهبود شرایط زیرساختی و امکانات، علاوه بر افزایش تعداد ورزشکاران شاهد کسب مدال های معتبر از میادین جهانی و بین المللی باشیم.

 

لینک عضویت کانال تلگرام

https://t.me/ITNAnews

منبع: irna.ir/golestan

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۱:۰۳

۰۷ مرداد ۱۳۹۷

کد خبر :

29797

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک