vakili valibal 13m 300x191 - قهرمانی در تورجهانی را به تماشاگران تقدیم می‌کنموالیبال-ترکمن نیوز-  بازیکن ترکمن تیم ملی والیبال ساحلی ایران (۱) گفت: قهرمانی در تور جهانی والیبال ساحلی بندرترکمن را به تماشاگران تقدیم می‌کنم و انگیزه زیادی برای قهرمانی در این رقابت‌ها داشتیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن های ایران،  آرش وکیلی پس از قهرمانی در تور جهانی والیبال ساحلی بندرترکمن در گفتگو با خبرنگاران، اظهار کرد: این رقابت‌ها کیفیت خوبی داشت اما مهم‌ترین نکته مثبت آن حضور فوق العاده تماشاگران بود که گرمای خاصی به مسابقات بخشیدند.

وی افزود: حضور تماشاگران انرژی و قوت قلبی برای بازیکنان بود و خوشبختانه قسمت ما بود که قهرمان شویم و این عنوان را به تماشاگران تقدیم می‌کنم.

بازیکن تیم ملی والیبال ساحلی ایران (۱) تصریح کرد: من و بهمن سالمی در دیدار فینال با انگیزه زیادی به میدان آمدیم و برای کسب عنوان قهرمانی بازی کردیم و خوشبختانه باری نخستین بار یک تیم ایرانی قهرمان تور جهانی والیبال ساحلی شد.

وکیلی در خصوص شرایط تیم‌های خارجی حاضر در تور جهانی والیبال ساحلی بندرترکمن خاطرنشان کرد: برخی تیم‌ها در این مسابقات حضور پیدا نکردند اما دیگر تیم‌های خارجی حاضر هم کیفیت خوبی داشتند و ما نهایت استفاده را از میزبانی بردیم و قهرمان شدیم.

وی ادامه داد: سه شنبه تا جمعه در تور جهانی بابلسر و هفته پس از آن هم در تور جهانی بندرانزلی شرکت خواهیم کرد و هدف‌مان باز هم قهرمانی است.

لازم به ذکر است؛ رقابت‌های والیبال ساحلی تور جهانی تک ستاره بندرترکمن با حضور ۱۳ تیم از کشورهای ایران، قزاقستان، تایلند، جمهوری چک و ساحل عاج به مدت سه روز در زمین ساحلی مجموعه ورزشی امام رضا (ع) شهرستان بندرترکمن برگزار شد که تیم ایران (۱) با ترکیب بهمن سالمی و آرش وکیلی عنوان قهرمانی را کسب کرد.مهر

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۰:۵۲

۱۳ مهر ۱۳۹۷

کد خبر :

37013

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک