قهرمانی اسب ایرانی در میدان سوارکاری دوبی سوارکاری-ترکمن نیوز-  اسبی که با مالک ایرانی پرورش یافته، شب گذشته در مسابقات اسبدوانی دوبی به عنوان قهرمانی رسید.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن های ایران،  به نقل ورزش سه، اسب “گالوانایز” که در مالکیت حمید رادان از تولید کنندگان اسب کورسی ایران است در مسابقات اسبدوانی دوبی قهرمان شد. این اسب فرزند یکی از بهترین اسب‌های سیلمی جهان یعنی”میدالیادورو” است و در مالکیت حمید رادان می باشد که بیش از بیست سال است در جهت تولید و پرورش اسب های نژاد تروبرد فعالیت موثری در اصلاح نژاد اسب کورسی ایران دارد.

“گالوانایز” توانست در کورس هفتم با مسافت ۱۶۰۰ متر در کورسی نفس گیر با فاصله نسبتا زیادی در استادیوم سوارکاری “میدان”دوبی به مقام قهرمانی برسد.

اسب های تولید شده مرکز پرورش و تولید رادان با برند “ریو” از بهترین اسب های تروبرد که ویژه کورس هستند، می باشند. همین دیروز نیز در مسابقات سوارکاری گنبد کاووس نیز اسب های برند ریو توانستند به دو مقام قهرمانی و یک نایب قهرمانی برسند. در هفته سوم کورس اسبدوانی گنبد، اسب ریو کوئین متعلق به فرهاد قائمی بازیکن تیم ملی والیبال قهرمان شد. همچنین اسب ریو مارینا و ریو کومو هم در این هفته توانستند به مقام قهرمانی و نایب قهرمانی برسند.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۱:۱۹

۰۱ دی ۱۳۹۷

کد خبر :

42374

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک