گردشگری شهر مراوه - نقش همکاری شورای شهر و اداره میراث فرهنگی در توسعه گردشگری شهر بسیار موثر استترکمن نیوز: معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گلستان گفت: نقش همکاری شورای شهر و اداره میراث فرهنگی در توسعه گردشگری شهر بسیار موثر است.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ یاسر قندهاری در بازدید از نمایندگی اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان مراوه تپه، اظهار کرد: بواسطه وجود اماکن دینی ، تاریخی و طبیعی این شهرستان قطعا شهر مراوه تپه شاهد حضور گردشگران داخلی و خارجی خواهد بود و این امر مستلزم وجود شهری با امکانات رفاهی و زیرساختهای پذیرایی از گردشگران میباشد.
سرپرست نمایندگی اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان مراوه تپه این شهرستان را دارای ظرفیتهای گردشگری خوب و راه اندازی بومگردیها را برای پذیرایی از گردشگران ضروری دانست.
عطابردی خانی همچنین گفت: راه اندازی تعدادی مجموعه بومگردی ، گردشگری ، کشاورزی از اهداف و برنامه های این نمایندگی بوده و ان شاءالله در آینده نزدیک شاهد آغاز عملیات اجرایی آنها خواهیم بود.
بگ دردی سوداگر رئیس شورای شهر نیز در این بازدید آمادگی خود و همکارانشان و شهردار مراوه تپه را در همکاری با نمایندگی اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان مراوه تپه اعلام نمود.

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۷:۳۹

۰۷ آبان ۱۳۹۹

کد خبر :

84911

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک