طیار کجایی 300x200 - قرجه طیار کجایی؟ دقیقا کجایی؟اخبار انتخابات-تورکمن نیوز: تلاش های غیر رسمی برای انتخابات مجلس آغاز شد و مدعیان انتخابات با برگزاری نشست های مداوم به دنبال جلب نظر مردم و دعوت از طیف ها، گروهها و صنوف مختلف برای همراهی با خود هستند.

بر اساس شنیده ها در حوزه گنبد هم شهرام کوسه غراوی، عبدالله رستگار، حکیم گلدی زاده … به شدت فعال شده اند و با توجه به ضعف عملکرد قره جه طیار در ۳ سال گذشته و البته انتقادهایی که این روزها به وضوح و بدون تعارف از عملکرد وی می شود؛ احتمال قرار گرفتن وی در میان ۵ نفر برتر روزهای پایانی انتخابات دور از ذهن تصور می شود اما مطلبی که به شدت حتی ذهن حامیان نزدیک وی در انتخابات گذشته را می آزارد این است که قره جه طیار در طول ۳ سال گذشته دقیقاً پیگیر وضع کدام قانون در حمایت از مردم حوزه انتخابیه خود بوده است؟

در حوزه های کشاورزی، دامپروری و صنعت چه دسته گلی به سر به منطقه زده است؟

با وجود هشدار و مکاتبه رسمی استاندار سابق با وزیر نیرو در خصوص مشکل لایروبی گرگانرود که در حادثه سیل اخیر زندگی دهها هزار نفر از مردم ترکمن را با فلاکت و بدبختی پیوند زده است؛ قره جه طیار به مردم بگوید دقیقا چه اقدامات و پیگیری هایی برای پیشگیری از فاجعه و رفع مشکل انجام داده است؟

با کدام مسئول و وکیل و وزیر جلسه داشته و چه نتایجی حاصل شده است؟؟؟

اصلا جناب ایشان به مردم بگوید در طول ۳ سال گذشته چند بار برای پیگیری موضوعات مهم گنبد و یا ترکمن صحرا یقه وزرا را گرفته است؟

ما می دانیم که هیچ جلسه ای برای پیگیری در کار نبوده است و هیچ دلی برای مشکلات مردم نلرزیده است ولی افسوس و صد افسوس که برخی افراد اسم و رسمشان نمایندگی مردم است ولی رفتارشان در جامعه به گونه ای است که انگار آمده اند تا به جای خدمت، بر مردم حکومت کنند !

یکی نیست از قره جه طیار بپرسد وقتی رئیس هتاک فدراسیون سوارکاری به قوم نجیب ترکمن توهین کرده است شما دقیقا چه کرده اید؟ آیا جز این است که برای دلخوشی و فریب مردم ترکمن تنها چند جمله افاضات داشته اید تا در انتخابات این دوره بتوانید از آن برای عوامفریبی و کسب آرا بهره بگیرید؟

دقیقا چه کرده اید؟

لطفاً به مردم بگویید در خصوص جبران خسارات کشاورزان ترکمن که در سیل اخیر زندگی شان نابود شد؛ چه تاجی بر سر مردم زجر کشیده و بی پناه زده اید؟

باید تاسف خورد برای کسانی که از روز اول نمایندگی به جای شیفتگی برای خدمت به مردم محروم ، شب و روزشان برای پیروزی در انتخابات بعدی سپری می شود هر چند این مردم خوب می دانند که دیگر نباید به ظاهر افراد اعتماد کرد !

ارسال از: شهروند خبرنگار

 

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۰:۵۹

۰۵ خرداد ۱۳۹۸

کد خبر :

54064

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک