قتل جوان گالیکشی با اسلحه شکاریاخبار حوادث- ترکمن نیوز- دادستان عمومی و انقلاب گالیکش درشرق استان گلستان از قتل یک جوان ۲۳ ساله از اهالی روستای ‘چقر بش قارداش’ از توابع بخش لوه این شهرستان با اسلحه شکاری خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وتحلیلی ترکمن های ایران، عباس عرب گفت: این جوان که ‘علی – ع’ نام دارد، بامداد چهارم تیر امسال با یک دستگاه موتورسیکلت و یک قبضه اسلحه شکاری دو لول همراه با دوستش به قصد شکار گراز از روستا خارج شده بود که از ناحیه کمر مورد اصابت گلوله قرار گرفت.
وی افزود: این دو دوست که مقتول راکب اصلی موتورسیکلت و متهم به قتل نیز ترک نشین آن بوده، در محدود اراضی زراعی روستای ‘سیجان’ در محدوده منطقه ‘نعلین’ گالیکش درحالی که اسلحه را به صورت آماده شلیک حمل می کردند، در حرکت بودند.
عرب اضافه کرد: براساس اظهارات متهم به قتل، اصابت گلوله به ناحیه کمر مقتول در حین حرکت و به صورت ناگهانی و ناخود آگاه رخ داده است.
وی تصریح کرد: به دلیل جراحت شدید، مقتول در دم کشته شده و پس از حضور اورژانس ۱۱۵ و نیروهای امدادی جسد او به بیمارستان کلاله منتقل شد.
دادستان عمومی و انقلاب گالیکش ادامه داد: هم اکنون متهم به قتل در بازداشت بوده و تحقیقات درخصوص این حادثه درحال انجام است.

 

گردآوری: گروه خبری ترکمن نیوز

https://turkmensnews.com

منبع: irna

لینک عضویت کانال تلگرام

https://t.me/ITNAnews

 

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۶:۳۴

۰۶ تیر ۱۳۹۷

کد خبر :

25569

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک