جنگل 300x195 - قاضی گلستانی، محکوم زیست محیطی را به احیای نهال‌های جنگلی محکوم کرداخبارمحیط زیست-ترکمن نیوز- رئیس کل دادگستری استان گلستان گفت: قاضی گلستانی فردی را که نهال‌های جنگلی را می‌برید و به ذغال تبدیل می‌کرد به کمک به حفظ و احیای این نهال‌ها محکوم کرده است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، به نقل از تسنیم، هادی هاشمیان با اشاره به حکم قاضی گلستانی احیای نهال‌های جنگلی به جای تخریب محیط زیست، اظهار داشت: محکوم زیست محیطی در گلستان به جای تخریب محیط زیست به احیای نهال‌های جنگلی کمک می‌کند.

وی افزود: قاضی گلستانی فردی را که نهال‌های جنگلی را می‌برید و به ذغال تبدیل می‌کرد به کمک به حفظ و احیای این نهال‌ها محکوم کرده است.

رئیس کل دادگستری استان گلستان تصریح کرد: این فرد مکلف است با همکاری اداره منابع طبیعی شهرستان گالیکش، بهار و تابستان امسال، یک هکتار از اراضی ملی و جنگلی را آبیاری کند.

هاشمیان گفت : بر اساس قانون این فرد باید به سه ماه حبس محکوم شود اما از آن جا که این فرد فاقد سابقه ی کیفری است قاضی او را به اجرای خدمات عمومی رایگان محکوم کرد.

به گفته رئیس کل دادگستری استان گلستان، واحد اجرای احکام کیفری و اداره منابع طبیعی شهرستان گالیکش بر اجرای این حکم نظارت می‌‌کنند.

رئیس کل دادگستری استان گلستان تصریح کرد: استان گلستان از استان‌های پیشرو کشور در صدور آرای جایگزین حبس است.

لینک عضویت در کانال تلگرامی

https://t.me/ITNAnews

انتشار دهنده : Yaprak
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۷:۰۷

۰۸ خرداد ۱۳۹۷

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک