قاضی جوان گلستانی در جمع ۱۱ چهره منتخب مردمی کشورحقوقی و قضایی-ترکمن نیوز-  سرپرست معاونت فرهنگی دادگستری گلستان از حضور قاضی جوان گلستانی در جمع ۱۱ چهره منتخب مردمی کشور قرار گرفت.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌های ایران؛ به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دادگستری کل استان گلستان، محمدرضا عموزاد خلیلی قاضی دادگاه کیفری دو گالیکش که به علت صدور آرای جایگزین زندان شناخته شده است در جمع ۱۱ چهره اثرگذار کشور قرار گرفت.

سرپرست معاونت فرهنگی دادگستری گلستان در این خصوص گفت: برنامه فرمول یک که از برنامه های پربیننده شبکه یک است ۱۱ چهره منتخب و اثرگذار کشور را به رای مردم گذاشته است تا از بین این افراد، یک نفر به عنوان چهره برتر سال ۹۷ انتخاب شود که نام قاضی عموزاد خلیلی هم در این لیست ۱۱ نفره جای گرفته است.

حجت الاسلام مهدی قاسمی وناجمی افزود: رای گیری برای انتخاب چهره ی برتر سال از پنج اسفند آغاز شده است.

به گفته قاسمی وناجمی، گلستان از استان های پیشرو کشور در صدور آرای جایگزین زندان است.

محمدرضا عموزاد خلیلی متولد ۶۴ است و از سال ۹۱ به عنوان دادیار دادسرای زنجان کار خود را در دستگاه قضایی آغاز کرد. او از سال ۹۳ در دادسرای گالیکش مشغول به کار شد و هم اکنون دادرس دادگاه کیفری دو این شهرستان است.

قاضی عموزاد هم گفت: مجازات های جایگزین حبس از نوآوری های قانون است و نتایج تحقیقات در بسیاری از کشورهای جهان نشان می دهد استفاده از آرای جایگزین حبس، ارتکاب دوباره ی جرم را کاهش می دهد.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۶:۰۹

۰۵ اسفند ۱۳۹۷

کد خبر :

46356

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک