بی تجربگی مقابل حریف قدرتمند کار دست شهرداری گنبد داد

گنبد 1024x640 - فولاد سیرجان 3-0 شهرداری گنبد کاووسترکمن نیوز : هفته ی سوم از مسابقات سوپرلیگ والیبال ایران روز یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ با انجام هفت بازی در شهرهای مختلف ایران به پایان رسید که دریکی از دیدارهای مهم تیم شهرداری گنبد مغلوب میزبان قدرتمند خود، فولاد سیرجان شد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ هفته ی سوم از مسابقات سوپرلیگ والیبال ایران روز یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ با انجام هفت بازی در شهرهای مختلف ایران به پایان رسید که دریکی از دیدارهای مهم تیم شهرداری گنبد مغلوب میزبان قدرتمند خود، فولاد سیرجان شد.

شهرداری گنبد که در دو بازی ابتدایی فصل دو شکست را تجربه کرده بود، در هفته سوم هم نتوانست کاری از پیش ببرد و مقابل حریف سیرجانی خود با نتیجه ی ۳-۰ تن به شکست داد.

گنبدی ها اگرچه در این بازی با نتیچه ۳بر۰ صفر نتیجه را به حریف سیرجانی خود واگذار نمود، اما بازی نسبتا خوبی را از خود به نمایش گذاشتند و هر سه ست را به خوبی شروع کردند و در مقاطعی از بازی از حریف خود جلو نیز افتادند و تا اواخر هر سه ست پایاپای وجنگنده ظاهر شدند اما جوانی و بی تجربگی کار دست شهرداریچی های گنبد داد تا دست خالی از سیرجان برگردند.

تیم شهرداری گنبدکاووس با قبول این شکست همچنان یک امتیازی باقی ماند و با سه پله سقوط در جایگاه دوازدهم قرار گرفت. تیم فولاد سیرجان نیز با کسب ۳ امتیاز حاصل از این پیروزی توانست سومین پیروزی پیاپی را تجربه نموده و با ۹ امتیاز به رده دوم جدول صعود نماید.

گفتنی است که در ادامه رقابت ها، تیم شهرداری گنبد در روز چهارشنبه ۲مهر ۱۳۹۹ در سالن المپیک شهر خود، از تیم سپاهان اصفهان پذیرایی خواهد کرد و تیم فولاد سیرجان نیز در ارومیه به مصاف شهرداری این شهر خواهد رفت.

محمد بهلکه
خبرنگار ترکمن نیوز در گنبدکاووس

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۷:۰۳

۳۰ شهریور ۱۳۹۹

کد خبر :

82927

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک