فوتسال زیرگروه نونهالان کشور در بندرترکمن پیگیری شداخبار ورزشی – ترکمن نیوز- مسابقات فوتسال زیر گروه نونهالان کشور که با حضور هفت تیم در بندرترکمن در حال برگزاری بود با صعود نماینده تربت حیدریه و پدیده بندرترکمن به دور بعدی رقابت ها به پایان رسید.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، این مسابقات از دوم تیرماه و با حضور ۷ تیم فوتسال پدیده جوان بندرترکمن، پیام جلین، قدس بهشهر، فردوس کرمان، وحدت سمنان، گوشت روز تربت حیدریه و بیمه معلم طبس در سالن وحدت بندرترکمن آغاز شد.

این بازیها در قالب دو گروه سه و چهار تیمی برگزار شد که در پایان از گروه اول تیم های پدیده جوان بندرترکمن و گوشت روز تربت حیدریه و از گروه دوم فردوس کرمان و وحدت سمنان به مرحله حذفی رقابت ها صعود کردند.

در مرحله حذفی که روز چهارشنبه پیگیری شد پدیده بندرترکمن وحدت سمنان را از پیش رو برداشت و نماینده تربت حیدریه نیز با شکست دادن فردوس کرمان به دور نهایی رسید.

حامد چوگان، مصطفی زارع نیا، سعید نیازی، علیرضا آگاهی، ماهان قبادی، مقداد صادقی نژاد، محمد طهماسبی، یاسین فیروز کوهی، سینا کر و امیر حسین زرگر بازیکنان تیم پدیده بندرترکمن هستند که با هدایت حسین ایری در این رقابت ها حضور داتشند.

در روز پایانی این رقابت ها تعدادی از خانواده های این نونهالان فوتبالیست در سالن وحدت بندرترکمن حاضر و از نزدیک تلاش ورزشی فرزندان خود را تماشا کردند.

گرد آوری : گروه خبری ترکمن نیوز

https://turkmensnews.com

منبع : irna

لینک عضویت کانال تلگرام

https://t.me/ITNAnews

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۹:۱۷

۰۷ تیر ۱۳۹۷

کد خبر :

25565

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک