فلامینگو مصدوم تحویل محیط زیست گلستان شدمحیط زیست-ترکمن نیوز-  رئیس اداره حفاظت محیط زیست بندرترکمن و گمیشان از تحویل یک قطعه فلامینگو مصدوم توسط یک دوستدار حیات وحش به محیط زیست گلستان خبر داد.به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌های ایران؛ به نقل از روابط عمومی اداره کل محیط زیست گلستان، علی بیانی اظهار کرد: یکی از شکارچیان مجاز منطقه در حوالی بندر چند منظوره خواجه نفس پس از مشاهده یک قطعه فلامینگو مصدوم، آن را به محیط بانان شهرستان بندر ترکمن تحویل داد.

وی افزود: اقدامات اولیه درمانی برای این پرنده که از ناحیه بال راست دچار جراحت شده توسط کارشناسان محیط زیست طبیعی انجام شده و با ثبت داده های مورفولوژیکی برای سیر مراحل تکمیلی درمان به اداره امور حیات وحش محیط زیست گلستان انتقال یافت.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست بندرترکمن و گمیشان ادامه داد: با فرهنگ سازی انجام شده، شاهد همراهی بیشتر مردم در زمینه حفاظت از محیط زیست هستیم به نحوی که حتی گونه های حلال گوشت مصدوم را نیز به محیط زیست تحویل می دهند.

وی خاطرنشان کرد: اداره حفاظت محیط زیست بندرترکمن و گمیشان در پاسخ این گونه اقدامات علاقه مندان به طبیعت و حیات وحش با اهدای هدیه از این افراد قدردانی می کند.

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۶:۰۰

۲۲ بهمن ۱۳۹۷

کد خبر :

45248

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک