هو العزیز

محضر مبارک وزیر محترم کشور

جناب آقای دکتر رحمانی فضلی

 

با تقدیم سلام و تحیات و آرزوی قبولی طاعات و عبادات
فضلی 300x200 - فعالین اقتصادی گلستان طی بیانیه‌ای تسریع انتصاب استاندار را از وزیر کشور خواستار شدندبه استحضار عالی میرساند پس از عزل استاندار گلستان و سپردن اداره استان به معاون عمرانی ایشان ، شرایط به گونه ای شده است که گویی مدیران و مسئولان دوایر دولتی ، استان را بی صاحب پنداشته اند و تقریبا” اکثر امور قفل شده است.
هیچ کس خود را پاسخگو نمیداند و اساسا” موضوع رونق تولید به فراموشی سپرده است.
از سوی دیگر سیاست بازان منفعت طلب که به جای دغدغه مردم و توسعه استان ، فقط به فکر منصوب نمودن عناصر خود در مصادر مدیریتی بویژه جایگاه استانداری هستند با هر وسیله ای از جمله فشار و بی حرمتی به نماینده محترم ولی فقیه در استان و تطمیع و تهدید مجمع نمایندگان مجلس استان و جوسازی از طریق رسانه های مجازی ، سعی در دخالت غیر قانونی در روند انتصاب استاندار دارند.
وقتی دریافتیم که حضرتعالی یکی از مدیران انقلابی و جهادی ، با سابقه و مجرب ، کاردان و دلسوز ، که از کادر وزارت کشور است را برای این سمت انتخاب کرده اید امیدوار و خرسند شدیم و اراده جنابعالی برای شایسته سالاری و مقابله با جوسازیهای افراد منفعت طلب را ستودیم.
اما اینک مطول شدن زمان انتصاب استاندار شایسته و آغاز دوران تحول و توسعه در استان ، باعث نگرانی مردم و فعالان اقتصادی استان گردیده است.
از حضرتعالی که از وزرای پرتلاش و انقلابی کابینه هستید انتظار داریم تا شرایط فرصت سوزی در استان گلستان را پایان داده و با انتصاب بموقع استاندار شایسته و مورد نظرتان که نور امید را در دل مردم روشن نموده است گره از کار بسته هموطنان گلستانی باز کنید و آسیب دیدگان از سیل اخیر و تولید کنندگان و فعالان اقتصادی استان و سایر اقشار مردم را خرسند و شادمان نمایید.

از عنایات ویژه جنابعالی به استان گلستان سپاسگزاریم .

والعاقبه للمتقین
جمعی از فعالان اقتصادی استان گلستان

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۹:۵۸

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸

کد خبر :

53517

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک