امروز : جمعه ۱۲ خرداد ۱۴۰۲

|

دمای هوای شهر

خرید گندم - فعالیت هفت مرکز خرید تضمینی گندم در گنبدکاووسترکمن نیوز:  مدیر جهادکشاورزی شهرستان گنبدکاووس گفت: با توجه به فصل برداشت گندم، تاکنون هفت مرکز خرید تضمینی گندم آماده دریافت محصول کشاورزان است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  عبدالملک آرخی در حاشیه بازدید از مراکز خرید گندم و کلزا در گنبدکاووس در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در حال حاضر یک مرکز انبار 7000تنی تعاون روستایی می باشد و تا کنون میزان 1300تن کلزا دریافت شده است.

وی تصریح کرد: با توجه شروع برداشت گندم در حال حاضر هفت مرکز خرید شامل « ۲مرکز تعاونی ایمر ملاساری و ایگدر علیا»، « ۵مرکز خرید سیلوی مرکزی»، «کارخانجات آرد گندم سای در روستای حاجی قوشان» و غیره آماده خرید تضمینی گندم از کشاورزان بوده و در صورت ضرورت سایر مراکز خرید نیز بازگشایی خواهند شد.

مدیر جهادکشاورزی شهرستان گنبدکاووس خاطرنشان کرد: در حال حاضر آخرین قیمت تضمینی اعلام شده تا به امروز توسط دولت، برای گندم همان ۱۵ هزار تومان برای هر کیلوگرم برای کلزا مبلغ ۲۲ هزارتومان  بوده و در صورت تصویب هرگونه افزایش قیمت، پرداخت وجه  برای کشاورزان تحویل دهنده به مراکز خرید دولتی بر اساس قیمت جدید انجام خواهد شد.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز