فرماندار ویژه گنبدکاووس:

۱۲۲۴۰۲ 300x158 - فعالیت های عمرانی طرح شهید شوشتری در اولویت قرار گیردتورکمن نیوز: فرماندار ویژه گنبدکاووس با توجه به ارتباط مستقیم طرح های عمرانی با دغدغه های مردم گفت: فعالیت های عمرانی در طرح های شهید شوشتری باید در اولویت قرار بگیرند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  عبدالقدیر کریمی در هفتمین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گنبدکاووس اظهار داشت: در کنار فعالیت های عمرانی در طرح شهید شوشتری باید مسائل فرهنگی، اجتماعی و آموزشی در مناطق محروم مورد توجه قرار گیرند.

کریمی با اشاره به اجرای طرح شهید شوشتری با هدف محرومیت زدایی همراه با تمرکز بر روی برقراری امنیت و آرامش مردم در مناطق محروم سراسر کشور و شهرستان گنبدکاووس گفت: این طرح در ۵ محله محروم و آسیب پذیر این شهرستان در سال جاری اجرا می شود.

فرماندار ویژه گنبدکاووس افزود: در چند سال گذشته طرح شهید شوشتری در سه منطقه محروم شهرستان (اسلام آباد، افغان آباد، سید آباد و بدلجه) اجرا شده که امسال دو منطقه محروم و آسیب پذیر (چایی بویی و گدم آباد) به این مناطق اضافه شده است.

۱۲۲۳۳۴ 300x158 - فعالیت های عمرانی طرح شهید شوشتری در اولویت قرار گیرد

کریمی تصریح کرد: مسئولین باید با نگاه راستی آزمایی و ارتباط با مردم از مناطقی که طرح شهید شوشتری اجرا می شود بازدید میدانی داشته باشند.

دراین جلسه فرمانده انتظامی، رییس کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شماره یک، روسای کمیته امداد منطقه یک و دو، جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه، مسئول اداره نهضت سوادآموزی و نماینده هنگ مرزی اترک گلستان به ارائه گزارش از فعالیت های خود در طرح شهید شوشتری پرداختند.

گزارش از: آرزو بسیا

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۸:۵۴

۳۰ مهر ۱۳۹۸

کد خبر :

63704

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک