استاندار گلستان:

1601122904 img 20200926 154032 056 300x200 - فعالیت تفرجگاه‌ها با رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و شیوه‌نامه‌های بهداشتی بلامانع استترکمن نیوز: استاندار گلستان با بیان اینکه روند زندگی باید در شرایط مقابله با ویروس کرونا ادامه داشته باشد گفت: فعالیت تفرجگاه هایی نظیر ناهار خواران و النگدره در انتهای هفته جاری با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و شیوه نامه های بهداشتی بلا مانع است.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  هادی حق شناس در جلسه ستاد استانی مقابله و پیشگیری با ویروس کرونا در استان، اظهار کرد: با همکاری هلال احمر , شهرداری گرگان در ناهار خوران و النگدره و با محوریت فرمانداری‌ها در شهرستان‌ها تلاش خواهیم کرد در انتهای هفته جاری مردم را نسبت به رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی توصیه کنیم و اگر چنانچه موفق به مدیریت به اجرای درست شیوه‌نامه‌های بهداشتی نشویم مجبوریم تردد در محور تفرجگاه‌ها را ممنوع اعلام کنیم.
استاندار گلستان یادآور شد: آمار شیوع کرونا در کل کشور نگران کننده است اما خوشبختانه در گلستان از وضعیت بهتری برخورداریم و سختگیری به معنای رعایت پروتکل‌های بهداشتی در استان است.
حق شناس گفت: کنترل ویروس کرونا در استان گلستان یک دستاورد است و به استناد آمار ما جز دو استانی هستیم که عملکرد خوبی را داشتند اما این به معنای پایان کرونا نیست و همچنان باید روند رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی ادامه داشته باشد.
وی همچنین در بخش دیگری از در این جلسه به زلزله ۵.۲ ریشتری صبح امروز در مرز ایران و ترکمنستان و در شهرستان مراوه‌تپه اشاره کرد و گفت: خوشبختانه این زمین لرزه خسارت جانی نداشته و بر اساس آخرین آمار ۸۰ روستای ما تحت تاثیر قرار گرفتند که در ۲۰ روستا قریب به ۲۰۰ واحد مسکونی از ناحیه سقف سقف و دیواره ها خسارت دیدند.
لازم به ذکر است در این جلسه دانشگاه علوم پزشکی گلستان گزارشی از آخرین وضعیت شیوع و مقابله با ویروس کرونا در استان ارائه کرد.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۰:۱۰

۰۶ مهر ۱۳۹۹

کد خبر :

83340

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک