نماینده مردم شرق استان در مجلس شورای اسلامی:

فرهنگ و هنر از عوامل اصلی اتحاد و همدلی استاخبار فرهنگی- ترکمن نیوز- نماینده مردم شهرستان های مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه تپه در مجلس شورای اسلامی گفت: فرهنگ وهنر از عوامل اساسی اتحاد و همدلی قشرهای مختلف مردم و تبادل اندیشه های ناب انسانی است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، شهرام کوسه غراوی در حاشیه نشست ماهانه جمعیت فرهنگی هنری مختومقلی شهرستان کلاله در گفت و گو با خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران، افزود: وحدت و همدلی در صورت نزدیکی اندیشه ها و تاکید بر مشترکات فرهنگی محقق می شود.
وی با اشاره به برنامه های متنوع جمعیت مختومقلی کلاله وابسته به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان و حضور قومیت های مختلف دراین مراسم، ادامه داد: استان گلستان بخصوص شهرستان کلاله، رنگین کمانی از حضور قومیت های مختلف ایرانی است که سال ها با وحدت ویکپارچگی زندگی مسالمت آمیزی در کنار هم دارند.
این نماینده مجلس همچنین اظهارداشت: راه اندازی تشکل های فرهنگی هنری و فعالیت گسترده آنها با مشارکت قشرهای مختلف مردم، علاوه براینکه زمینه ارتقای ارزش های فرهنگی را فراهم می کنند، در ایجاد شادابی و نشاط عمومی و نیز اتحاد و همدلی مردم نقش به سزایی ایفا می کند.
غراوی خواستار توسعه فعالیت تشکل های فرهنگی هنری شد و گفت: این تشکل ها با توسعه فعالیت های خود، از حمایت هایی که دراین زمینه در نظر گرفته شده برخوردار می شوند.

لینک عضویت کانال تلگرام

https://tlgrm.in/ITNAnews

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۹:۰۹

۲۷ مرداد ۱۳۹۷

کد خبر :

33077

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک