فرهاد قائمی اسبدوانیاخبار اجتماعیتورکمن نیوز: دریافت کننده قدرتی تیم ملی والیبال کشورمان که این روزها با پیوستن به تیم زراعت بانک ترکیه در کشور دوست، همزبان و هم کیش خود توپ میزند نیز در خصوص سخنان اهانت آمیز رییس فدراسیون سوارکاری به قوم بزرگ ترکمن واکنش نشان داده است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌های ایران؛  فرهاد قائمی والیبالیست خوش اخلاق تیم ملی کشورمان گفته است: من فرزند ترکمن صحرا هستم و تا آخرش هم پای اصالتم می مانم.

در ادامه نظرتان را به گفته های فرهاد قائمی در واکنش به اهانت مسعود خلیلی به مردم ترکمن جلب می کنم:

 

با سلام خدمت مردم شريف تركمن صحرام

با توجه با مسائل پيش آمده از سوي فدراسيون محترم سواركاري مبني بر حواشي اخير ، دوستان زيادي با تماس گرفتن و از من خواستن كه اين موضوع رو از طريق مسئولان بالا رتبه كشوري پيگير باشم و اينجا لازم دونستم كه عنوان كنم كه قبلاً از تماس اين دوستان بنده از طريق روابط خود و از طريق پدر دوستم ميثم گودرزي از بيت رهبري پيگير اين موضوع بودم و حتماً نتيجه رو به شما اعلام ميكنم. ولي نكته قابل توجه اينجاست كه:
يك : آيا ما مردم تركمن صحرا واقعاً پشت هم هستيم ؟
دو : اين اسبدواني ما تو اين چند ساله چرا به اين سمت و سو كشيده شده كه خيلي از معرفتهايي كه از قديم و الايام بين ما وجود داشته حال از بين رفته ؟؟؟
سه : مگر اسبدواني ورزش مقدسي نيست كه ما واسه رسيدن به اهدافمون از هر طريقي دست به يه سري كارهاي ناشايست از قبيل دوپينگ، قمار، خيانت به اسب ، و خيلي حواشي زشت، دست ميزنيم ؟؟؟؟؟؟
چهار : چرا صفا و صميميت هاي ميدون از بين رفته ؟؟؟
پنج : چرا هركي مياد تو اسبدواني سر سال نشده همش به فكر فرار هستش

به نظرم بد نيست كمي به خودمون بيايم و بعد از ديگران انتظار احترام داشته باشيم كار مسئول فدراسيون رو قطعاً محكوم ميكنم ولي چرا بايد موضوعاتي كه عنوان كردم در اسبدواني پيش بياد كه هركسي به خودش اجازه بده چنين بي احترامي به ما بكنه.

حرف آخرم اينه
من فرزند تركمن صحرا هستم و تا آخرش پای اصالتم ميمونم

ارادتمند مردم تركمن صحرا فرهاد قائمی

هدف " ترکمن نیوز " گسترش اطلاع رسانی است. لذا انتشار این مطلب به معنای تائید محتوای آن نیست
انتشار دهنده : Medeniyet
تاریخ و زمان خبر

۲۲:۰۸

۱۲ اسفند ۱۳۹۷

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک