سومین دوره افتتاحیه المپیاد ورزشی گلستان

فرهاد قائمی مشعل المپیاد ورزشی اخبار ورزشی گلستان – ترکمن نیوز –فرهاد قائمی” والیبالیست سرشناس تیم ملی والیبال کشورمان و افتخار استان گلستان مشعل سومین المپیاد ورزشی استان گلستان را روشن کرد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، مراسم افتتاحیه سومین المپیاد ورزشی استان، ۳۰ فروردین ماه با حضور استاندار گلستان، مدیر کل ورزش و جوانان گلستان و سایر مسئولین در مجموعه ورزشی شهدای گلستان روستای کریم‌آباد برگزار شد.

فرهاد قائمی افتخار پایتخت والیبال ایران در این مراسم مشعل به دست مشعل سومین المپیاد ورزشی گلستان را روشن کرد و مراسم افتتاحیه آغاز شد.
سومین دوره المپیاد ورزشی استان گلستان با حضور ورزشکاران در ۲ بخش پسران و دختران و در رشته‌های والیبال، بسکتبال، دو و میدانی، ژیمناستیک، کشتی آزاد، تکواندو، کاراته، تنیس روی میز، فوتبال (پسران) و فوتسال (دختران) برگزار می‌شود.

 

سومین المپیاد ورزشی استان گلستان آغاز شد

در این المپیاد رشته‌های والیبال، دو و میدانی، ژیمناستیک و کاراته در رده سنی نونهالان، رشته‌های بسکتبال، تنیس روی میز، کشتی، فوتبال (پسران) و فوتسال (دختران) در رده سنی نوجوانان و تکواندو در هر دو رده سنی نونهالان و نوجوانان به رقابت می پردازند.

 

https://t.me/ITNAnews
لینک عضویت در کانال تلگرام

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۱:۵۳

۳۱ فروردین ۱۳۹۷

کد خبر :

16520

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک