فرماندهان پایگاه های مقاومت بسیج ادارات، فرماندهان خدمت صادقانه و بی منت به مردم هستندتورکمن نیوز فرماندار گرگان در جمع فرماندهان پایگاه های بسیج ادارات شهرستان گفت: شما مدیران در مقطع کنونی فرماندهان میدان خدمت جهادی و ایثارگری هستید.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ محمد حمیدی اظهار داشت: تعامل فی مابین دستگاه های اجرایی و بسیج، نشان از توجه بسیج در جهت رفع آسیب های اجتماعی و تقویت فرهنگ بسیجی در جامعه دارد.

وی ادامه داد: هدف از تاسیس بسیج ، دمیدن روحیه امید و انقلابی ،خدمت دلسوزانه و خدمت بی منت در عین تمام مشکلات و کاستی هایی که وجود دارد می باشد که امروز نیز عملکرد آن برای همگان بسیار مشهود می باشد.

فرماندار مرکز استان به مقاومت و پیروزی رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس و جنگ اقتصادی امروز اشاره کرد و افزود: در آن روزها رزمندگان با مقامت در بدترین شرایط توانستند به خواست خداوند و اتحاد مردم پیروز شوند.

وی اضافه کرد: امروز نیز باید در جنگ اقتصادی تلاش کنیم باتوجه به پیشرفت ها نظام‌جمهوری اسلامی؛ در مقابل دشمن ایستادگی کرده و روحیه انقلابی را حفظ نماییم.

حمیدی اذعان کرد: امروز تقویت روحیه ایثار مدیران باید همانند دوران جنگ تحمیلی باشد و بگونه ای کار کنند که نارضایتی عمومی بوجود نیاید.

وی همچنین گفت: باتوجه به تاکیدات‌مقام معظم رهبری، میطلبد بسیج ادارات بسمتی برود که روحیه ایثار را تقویت‌کند و متناسب با رسالت خود، اخلاق و فرهنگ اسلامی را به معنای واقعی در جامعه گسترش دهد.

حمیدی به معضلات فضای مجازی و ماهواره اشاره کرد و گفت: این فضا بدون هیچ هزینه ای اطلاعات را در جامعه گسترش داده و اتاق فکری برای یاری افرادی که می خواهند زیرساخت ها را هدف قرار دهند و با رواج ناامیدی و تفرقه افکنی این هدف را دنبال می کنند.

فرماندار مرکز استان گفت: یکی دیگر از رسالت های مهم بسیج اتصال نسل جدید به نسل قدیم است که نگذارد افکار جوانان امروز به انحراف رود و ارزش های اسلامی و انقلابی حفظ شود

 

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۰:۲۵

۱۶ مرداد ۱۳۹۸

کد خبر :

59105

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک