farmandar gonbad 300x200 - فرماندار گنبدکاووس در طرح «پایش عملکرد فرمانداران» رتبه برتر را کسب کردگنبدکاووس-ترکمن نیوز-  معاون اداره‌کل سیاسی و انتخابات استانداری گلستان با اشاره به اجرای طرح پایش عملکرد مدیران استان گلستان، گفت: فرماندار گنبدکاووس در این طرح رتبه برتر را کسب کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن های ایران،  حمیدرضا چوبداری در جمع مدیران، مسوولان و سیاسیون شهرستان گنبدکاووس در سالن جلسات فرمانداری ویژه شهرستان گنبدکاووس با اشاره به اینکه وظایف اداره کل سیاسی و انتخابات استانداری در چندین ماده به صورت صریح در قانون آمده است، اظهار کرد: یکی از مهم‌ترین این وظایف توسعه سیاسی و افزایش مشارکت عمومی در مدیریت و نقش‌آفرینی در جامعه است.

وی با بیان اینکه تشکیل خانه احزاب در استان گلستان در راستای همین رسالت صورت گرفته است، افزود: بنا بر این تعداد ۹ نفر از فعالان احزاب استان گلستان با ترکیبی برابر از سه جریان اصولگرا، اصلاح‌طلب و مستقل برای ایجاد وحدت و همگرایی شورای مرکزی خانه احزاب را تشکیل دادند.

معاون اداره کل سیاسی و انتخابات استانداری گلستان از راه‌اندازی شورای معتمدین در سطح استان گلستان خبر داد و خاطرنشان کرد: این شورا با حضور پیشکسوتان و معتمدان همه جریانات سیاسی، اقوام و مذاهب در سطح استان گلستان تشکیل شده است تا از ظرفیت همه این بزرگان برای پیشرفت استان بهره‌مند شویم.

چوبداری یکی از اقدامات منحصر به فرد اداره کل سیاسی و انتخابات استانداری گلستان در دوره مسوولیت جدید انجام انتصابات بر اساس شایسته سالاری و به دور از تعلقات حزبی و جناحی بوده است، ادامه داد: ما از همان بدو ورود احسان مکتبی به عنوان مدیرکل جدید محورها و شاخص‌هایی را استحصال و چک لیست‌هایی را برای مصاحبه از مدیران دولتی تهیه کردیم.

وی با تاکید بر اینکه بالغ بر ۱۸۰ مصاحبه از مسوولان و مدیران دولتی در سطح شهرستان‌ها و بخش‌ها صورت دادیم، گفت: بر اساس نتایج این مصاحبه‌ها نفرات برتر به ارتقای پست رسیده و نفرات پایانی و ضعیف نیز با مسوولیت‌ها خداحافظی کردند.

معاون اداره کل سیاسی و انتخابات استانداری گلستان با اشاره به اجرای طرح پایش عملکرد فرمانداران شهرستان‌های استان گلستان، تصریح کرد: عبدالقدیر کریمی فرماندار گنبدکاووس در نتایج خروجی این طرح که به صورت کاملا علمی و براساس شاخص‌های مرتبط اجرایی شده است در زمره برترین فرمانداران استان گلستان قرار گرفته است.

چوبداری با اشاره به اینکه هر حزب و گروهی که بر اساس قانون و آئین‌نامه‌های موجود درخواست تاسیس حزب را داشته باشد بدون تردید بلافاصله مجوزهای خود را دریافت خواهد کرد، افزود: در ماه‌های اخیر مسیر و روند این اقدامات را تسهیل کرده و سرعت بخشیده‌ایم.

وی با بیان اینکه حضور در جمع مردم و اقشار و گروه‌های مختلف نخبگان را در دستور کار اداره کل سیاسی و انتخابات استانداری قرار داده‌ایم، ادامه داد: ما می‌خواهیم گوش شنوایی برای احزاب و گروه‌های سیاسی و نخبگان شهرستان‌ها باشیم تا از ظرفیت و تجربه همه ظرفیت‌های استان گلستان استفاده کنیم.

 

http://turkmensnews.com

farsnews

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۹:۴۰

۱۸ مهر ۱۳۹۷

کد خبر :

37351

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک