فرمانداران نسبت به بارندگی‌های روزهای آتی در گلستان توجه لازم را داشته باشند گلستان-ترکمن نیوز:  سرپرست استانداری گلستان با تقدیر از همکاری دستگاه های اجرایی در سطح ملی، ارتش و سپاه در سیلاب استان، گفت: ماشین آلات این دستگاه ها حداقل تا ۱۰ روز آینده در استان ادامه همکاری را خواهند داشت و خروج آنها با تشخیص مدیریت بحران استان خواهد بود.به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛به نقل از استانداری گلستان، میرمحمد غراوی در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران استان با اشاره به موج جدیدی بارشی که از عصر امروز فعال خواهد شد، اظهار کرد: براساس پیش بینی هواشناسی طی این موج قریب به ۱۰۰ میلیمتر در استان بارندگی خواهیم داشت و در ارتفاعات نیز بارش برف را شاهد خواهیم بود.

وی افزود: باید هشدارهای لازم از طریق دهیاری ها، بخشداری ها و فرمانداری های مرتبط به مردم روستاهای بالادست سدهای گلستان و بوستان و همچنین سایر روستاهای در معرض این موج بارشی داده شود.

غراوی یادآور شد: شرکت آب منطقه ای استان باید اقدامات لازم را در خروجی سدهای استان صورت دهد تا این میزان بارندگی مشکلی را برای سدها و سرریز آن ایجاد نکند.

سرپرست استانداری گلستان، از فرمانداران و دستگاه های اجرایی مرتبط استان خواست نسبت بارندگی های روزهای آتی توجه لازم را داشته باشند و از بروز خسارات احتمالی جلوگیری کنند.

غراوی خاطرنشان کرد: با توجه به میزان بارندگی پیش بینی شده نیاز است که مردم در شهرها و روستاها از نزدیک شدن به حریم رودخانه ها خودداری کنند تا مشکلی متوجه آنان نشود.

 

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۶:۴۴

۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۸

کد خبر :

51915

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک