فرصت سوزی سردار آزمون در لیگ روسیه تورکمن نیوز: سردار آزمون از کورس کسب عنوان آقای گلی لیگ روسیه عقب افتاد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ در هفته بیست و نهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال روسیه تیم فوتبال آخمت گروژنی در خانه زسکا مسکو به میدان رفت و در حالیکه ۹۰ دقیقه از میلاد محمدی در ترکیب خود استفاده می‌کرد در نهایت با تک گلی که فدور چالوف در دقیقه ۶۴ از روی نقطه پنالتی برای زسکا به ثمر رساند، یک بر صفر مغلوب میهمان خود شد.

گلزنی چالوف در این بازی خبر بدی برای دیگر لژیونر ایرانی لیگ روسیه یعنی سردار آزمون محسوب می‌شود.

آزمون که تا پایان هفته بیست و هشتم لیگ روسیه با ۱۲ گل زده در کنار مهاجم ۲۱ ساله زسکا مسکو در صدر جدول این رقابت‌ها قرار داشت، چهارشنبه هفته پیش و پس از برگزاری جشن قهرمانی تیمش یعنی زنیت سن پترزبورگ برای رسیدگی به برخی امور شخصی و استراحتی چند روزه به گنبد کاووس برگشت تا فرصت تقابل با تیم سابق خود یعنی روستوف که قرار است فردا (یک شنبه) برگزار شود از دست بدهد.

چالوف هم از فرصت غیبت سردار در هفته بیست و نهم لیگ روسیه، نهایت استفاده را برده و با گلی که در بازی با آخمت گروژنی به ثمر رساند یک گل از سردار پیش افتاد.

حال باید دید آیا آزمون می‌تواند در دیدار پایانی زنیت برابر ینیسی این عقب افتادگی را جبران کند یا اینکه شانس تبدیل شدن به نخستین بازیکن تاریخ فوتبال ایران که در یک فصل لیگ‌های اروپایی ضمن رسیدن به قهرمانی جایزه آقای گلی را هم دریافت کند از دست می‌دهد.

ویکتور کلاسن، هافبک سوئدی و ۱۱ گله تیم کراسنودار پس از چالوف و آزمون سومین گلزن برتر لیگ روسیه است./ باشگاه خبرنگاران

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۹:۰۸

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸

کد خبر :

53680

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک