shekar 21a 300x210 - فراخوان ثبت نام متقاضیان گلستانی در سامانه شکار و صیدمحیط زیست-ایتنانیوز-  مدیرکل حفاظت محیط زیست گلستان گفت: فراخوان ثبت نام متقاضیان صید و شکار در سامانه شکار و صید سازمان حفاظت محیط زیست شروع شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمنهای ایران، از اداره کل حفاظت محیط زیست گلستان، امیر عبدوس گفت: در راستای بخشنامه صادره از سوی سازمان حفاظت محیط زیست کشور مبنی بر ورود اطلاعات شکارچیان در سامانه شکار و صید می بایستی تمامی شکارچیان قانونمند نسبت به ثبت نام در این سامانه اقدام نمایند.

وی افزود: شکارچیان پس از ثبت نام در این سامانه با در دست داشتن اصل مدارک جواز حمل سلاح،دفترچه شناسایی شکارچیان و کارت ملی به ادارات حفاظت محیط زیست در سطح شهرستان های استان گلستان مراجعه نمایند تا اطلاعات درج شده در سامانه با اصل مدارک متقاضی توسط کارشناسان صدور پروانه تایید نهایی شود.

مدیرکل حفاظت محیط زیست گلستان گفت: متقاضیان می توانند با ورود به آدرس اینترنتی Eservice.doe.ir در این سامانه ثبت نام کنند و در صورت ثبت نام در این سامانه امکان صدور پروانه در سال های آتی برای متقاضیان صید و شکار وجود خواهد داشت

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۲:۳۷

۲۱ آبان ۱۳۹۶

کد خبر :

6209

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک