فرهگی گلستان 300x200 - فاز سوم امداد فرهنگی در روستاهای گلستان آغاز شدتورکمن نیوز:  کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گلستان در راستای سیاست های خود مبنی بر بهره مندی تمامی کودکان و نوجوانان گلستانی از ظرفیت ها و امکانات فرهنگی هنری فاز سوم امداد فرهنگی را در مناطق کمتر توسعه یافته استان آغاز کرد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  این کانون، در راستای گسترش و بهره‌مندی تمامی کودکان و نوجوانان گلستانی از فعالیت‌های فرهنگی، هنری، ادبی، علمی و اسلامی، خدمات خود را به بچه‌های محروم روستایی و کم برخوردار استان در قالب طرح امداد فرهنگی گسترش می‌دهد.

فاز اول امداد فرهنگی کانون گلستان از ابتدای سال جاری و همزمان با جاری شدن سیل در شهرهای گنبد، آق قلا و گمیشان آغاز شد و فاز دوم آن هم توسط مربیان کانونی به کودکان و نوجوانان این مناطق در فصل تابستان و پاییز ادامه داشت.

گفتنی است، در ادامه این طرح، مربیان مراکز ثابت و سیار کانون گلستان، با حضور در روستاهای یلمه خندان و آق زبیر از توابع شهرستان آق‌قلا و گز غربی و لیوان شرقی از توابع شهرستان بندرگز ضمن اجرای برنامه‌های فرهنگی مانند قصه گویی، بازی و سرگرمی، نقاشی، نمایش فیلم، کاردستی و غیره هدایایی را در قالب بسته‌های فرهنگی به کودکان و نوجوانان این روستاها اهدا کردند.

 

 

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۶:۴۱

۱۴ دی ۱۳۹۸

کد خبر :

67078

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک