به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر در شهرستان ترکمن صورت گرفت:

6 44 300x185 - غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدای بهشت فاطمه بندرترکمن+ تصاویرتورکمن نیوز: به مناسبت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر؛ صبح امروز پنجشنبه دوم خرداد مزار شهدای بهشت فاطمه بندرترکمن با حضور فرماندار، امام جمعه، مسئولین شهرستان و نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان غبارروبی و عطرافشانی شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان ترکمن؛ الیاس هیوه چی ضمن تبریک سوم خرداد، آزادسازی خرمشهر، و گرامیداشت یاد شهدا اظهار کرد: عملیات بزرگ بیت المقدس یادآور خاطرات بسیار زیادی در عرصه دفاع مقدس است.
وی افزود: این حماسه سازی ها و دفاع بسیار جانانه ای که در ایام جنگ تحمیلی اتفاق افتاد، یادآور روزهایی است که رزمندگان و ایثارگران ما برای دفاع از اسلام و کیان و عظمت نظام تلاش کردند لذا از همه این عزیزان تشکر و قدردانی می کنم.
هیوه چی تصریح کرد: حماسه فتح خرمشهر حماسه بزرگی است که امام راحل در همان ایام فرمودند:” خرمشهر را خدا آزاد کرد”.
وی بیان کرد: به همت مدیریت عالی نظام جمهوری اسلامی ایران، رزمندگان، ایثارگران و شهدای عزیز این اتفاق رقم خورد و خرمشهری که جغرافیا بود به یک تاریخ تبدیل شد.
فرماندار در پایان افزود: بر ماست که همیشه به یاد و قدردان شهیدان و همه کسانی که در این حماسه بزرگ نقش آفرینی کردند، باشیم و تلاش کنیم رهرو راه آنان باشیم.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۸:۲۳

۰۲ خرداد ۱۳۹۸

کد خبر :

53970

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک