عیادت محمود ایوبی از یاشار کمیترکمن نیوز – اخبار بندرترکمن فوتبالیست و عضو تیم لیگ اروپا از قهرمان نوجوان والیبال که این روزها در بستر بیماری است عیادت کرد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران،  محمود ایوبی” بازیکن مطرح تیم رئال مونستر آلمان و دومین گلزن حال حاضر لیگ اروپا نیز به جمع دوست داران و حامیان یاشار کمی پیوست.

این بازیکن خوش تکنیک که این روزها با گلهای زیبایش خودی در لیگ اروپا نشان داده روز گذشته در منزل یاشار کمی که روزهای سختی را با ابتلا به بیماری سرطان استخوان سپری میکند حضور یافت و ضمن عیادت از این والیبالیست نوجوان استان گلستان، برایش آرزوی سلامتی و بازگشت به میادین ورزشی را کرد.

ایوبی همچنین در این دیدار پیراهن ورزشی خود را با شماره ۹ که سالها در تیم ملی کشور با آن توپ میزد و خاطرات و افتخارات زیادی با این پیراهن کسب کرده بود به رسم یادبود تقدیم یاشار کمی کرد.

محمود ایوبی متولد کوموش دفه (شهرستان گمیشان) فوتبالیست افتخار ترکمن صحرا و استان گلستان با ۱۱۶ گل رکورد گلزنی در لیگ برتر فوتبال ساحلی ایران را شکست و لقب رکورددار گلزنی ادوار لیگ برتر فوتبال ساحلی ایران را به خود اختصاص داد.

وی نخستین بازیکنی است که به رکورد صد گل در لیگ برتر فوتبال ساحلی ایران رسیده و تنها بازیکنی محسوب می‌شود که در هر ۱۲ تیم لیگ برتر فوتبال ساحلی ایران بازی کرده است.

تیم رئال مونستر در لیگ برتر فوتبال ساحلی آلمان و رقابت‌های اروپایی است و از تیم‌های سرشناس جهان به شمار می‌رود.

یاشار کمی بازیکن جوان و خوش اخلاق بندرترکمنی، متولد ۱۳۷۷ والیبالیست سابق تیم ملی نوجوانان است که والیبال را از سال ۹۲ نزد مربی خود دردی محمد کمی شروع کرد و در سال ۱۳۹۵ با تیم نوجوانان استان گلستان به نایب قهرمانی مسابقات کشوری دست یافت.
بندرترکمن با هشتاد هزار نفر جمعیت در غرب استان گلستان واقع شده است و ۲۸۰۰ ورزشکار بیمه شده دارد.

تنها آرزوی این والیبالست جوان ادامه ی این ورزش در رشته والیبال نشسته است، وی نمیخواهد عشق به والیبال را فقط با نگاه کردن ادامه دهد.

 

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۸:۴۰

۲۳ مهر ۱۳۹۷

کد خبر :

37720

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک