ترکمن نیوز:  فرماندار کردکوی با بیان اینکه عملیات جستجو از صبح جمعه ۲۰ تیر آغاز شده اظهار کرد: عملیات جستجو برای یافتن دختر مفقود شده در ارتفاعات کردکوی با همکاری نیروهای هلال احمر، نیروی انتظامی ، کوهنوردان، نیروهای بخشداری ها و دهیاری ها ادامه دارد اما تا کنون موفقی حاصل نشده است.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  ابراهیم قدمنان صبح امروز ۲۳ تیر در گفتگو با این پایگاه اطلاع رسانی با تشریح روند مفقود شدن خانم سها رضانژاد تصریح کرد: چهارشنبه مطلع شدیم گروهی گردشگری از تهران قصد حضور در ارتفاعات شهرستان کردکوی را دارند.

وی افزود: صبح پنج شنبه از لیدر گروه دعوت کردیم و در نامه ای خطاب به آنان اعلام کردیم که با توجه به شیوع کرونا هرگونه حضور گردشگران در منطقه ممنوع است و آنها متعهد به بازگشت و عدم حضور در منطقه شدند.
فرماندار کردکوی گفت: اما متاسفانه علی رغم تذکرات ارائه شده و تعهدات ، گروه گردشگری به صورت پیاده از راه های جنگلی از ایست بازرسی عبور کرده و با استفاده از ماشین های محلی به منطقه گردشگری جهان نما رفتند.
قدمنان یادآور شد: صبح جمعه از مفقود شدن این عضو گروه مطلع شدیم و عملیات امداد و نجات را آغاز کردیم و با کمک نیروهای هلال احمر، نیروی انتظامی ، کوهنوردان، نیروهای بخشداری ها و دهیاری ها ، اهالی روستاهای میاندره و شموشک و همچنین دو پهباد که از روز شنبه به مجموعه اضافه شد ادامه دارد .
وی خاطر نشان کرد: باید مردم نسبت به اخطارها و پروتکل های ممنوعیتی حساس باشند چرا که تمام اقدامات در راستای حفظ سلامتی و جان مردم انجام می شود و امیدواریم هیچ شهروندی با مشکل مواجه نشود.

 

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۱:۰۰

۲۳ تیر ۱۳۹۹

کد خبر :

78893

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک