عملیات بازسازی مناطق سیل زده گنبدکاووس آغاز شدگنبدکاووستورکمن نیوز شهردار گنبدکاووس از عملیات اجرایی مناطق سیل زده خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ منصور طعنه گنبدی در این خصوص گفت: عملیات بازسازی معابر خسارت دیده پس از لایروبی شامل بستر سازی،زیرسازی،جدول کاری،پیاده رو سازی،اجرای آسفالت و … آغاز گرده و در برخی از محلات و معابر از جمله کوچه ۲ خیابان محبت در حال اجرا می باشد. شهردار گنبد کاووس بیان داشت: سیلاب گنبد کاووس درچندسال اخیر بی سابقه بوده بیش از یک چهارم شهر را درگیر کرد و زندگی حدود ۵۰۰۰ خانوار تحت تاثیر این سیلاب قرار گرفت.
وی ادامه داد: در دو ماه گذشته تمام انرژی شهرداری و شورای اسلامی شهر برای مقابله با آثار سیلاب در سطح شهر بود اگرچه سیل آثار مخرب زیادی داشت اما حضور مردم و اتحاد و همدلی موجب حل بسیاری از مشکلات شد.
شهردار گنبد کاووس با اشاره به آنکه در سال ۹۸ پروژه های عمرانی در سطح شهر، با جدیت تکمیل و احداث می شوند، اظهار داشت: بر اساس برنامه‌ای که در قالب بودجه سال ۹۸ برنامه ریزی و تصویب شده است، تا کنون دو پارک مشارکتی کلنگ زنی شده و ازمهم‌ترین اولویت شهرداری علاوه بر احداث پارک های محله ای ، پروژه‌های تقاطع غیر همسطح و همچنین تکمیل پل دوم گدم آباد و جهت‌گیری‌های مدیریت شهری به سمت احداث، تکمیل و بهره برداری ازاین پروژه ها است.
ایشان در پایان بیان کرد: این پروژه‌ها، در بخش های مختلف شامل احداث پارک، خیابان و مسیرهای پیاده راه در حال اجرا است. اجرای پیاده راه کمربند شهید صیاد شیرازی، اجرای کانال هدایت آب های سطحی از مهمترین اقدامات شهرداری در سال جاری برای آبادانی و عمران شهر است.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۴:۱۵

۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸

کد خبر :

53656

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک