ماهی در قفس کوموش دفه 300x168 - عملیات اجرایی طرح پرورش ماهی در قفس در کوموش دفه آغاز شدترکمن نیوز:  مدیر کل امور روستایی و شوراها استانداری گلستان از آغاز عملیات طرح پرورش ماهی در قفس در کوموش دفه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ از باشگاه خبرنگاران، علی نصیبی مدیرکل امور روستایی و شورا‌ها استانداری گلستان گفت: عملیات اجرایی طرح پرورش ماهی در قفس دهیاری خواجه نفس بخش مرکزی گمیشان آغاز شد.

او ادامه داد: این پروژه با استفاده از تسهیلات ارزان قیمت معاونت امور دهیاری‌ها سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور با سرمایه ۷۰۰ میلیون تومان که مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان آن تسهیلات ارزان قیمت در قالب تفاهمنامه منعقده با پست بانک است ایجاد خواهد شد.

علی نصیبی گفت: دهیاری‌های متقاضی تسهیلات برای اجرای طرح‌های اقتصادی درآمدزا می‌توانند در کوتاهترین زمان ممکن از تسهیلات با سود ۸ درصد و یک سال تنفس بهره‌مند شوند.

طرح پرورش ماهی در قفس و پن به عنوان یک طرح ملی و استانی، از جمله طرح‌های مهم و تاثیرگذار اقتصاد مقاومتی است که در کشور مطرح شده و سواحل دریای خزر استان گلستان نیز به عنوان ظرفیتی برای عملی کردن این طرح ملی انتخاب شده است.

این طرح در شیلات گلستان، با هدف کمی ۸ هزار تن تولید در افق ۱۴۰۴، مطرح شده است.

 

 

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۰:۴۹

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹

کد خبر :

75589

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک