فرماندار ویژه و برخی مدیران گنبدکاووس با اصحاب رسانه‌ و فعالان فضای مجازی پیرامون مسائل انتخابات 1 300x188 - عملکرد فضای مجازی و رسانه رفتار انتخاباتی مردم را شکل می‌دهدتورکمن نیوز: معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس گفت: عملکرد فضای مجازی، رسانه‌های دیداری و شنیداری و رسانه های اجتماعی رفتار انتخاباتی مثبت یا منفی مردم را شکل می دهد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ عبدالقدیر کریمی در نشست با اصحاب رسانه‌ و فعالان فضای مجازی پیرامون مسائل انتخابات مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: انتخابات تجلی و تبلور اراده ملت در حاکمیت می باشد.

وی تصریح کرد: یکی از اهداف مدیران، ستاد انتخابات شهرستان ایجاد آرامش و امنیت و انسجام بین اقوام مختلف می باشد که فضای مجازی و رسانه می توانند نقش بسزایی در این مورد داشته باشند.

فرماندار ویژه گنبدکاووس در ادامه افزود: فضای مجازی و رسانه می توانند بر رفتارهای سیاسی و اجتماعی مردم حتی گروه های سیاسی تاثیرگزار باشند.

رییس دادگستری گنبدکاووس در این نشست اظهار کرد: حضور چشم گیر و پررنگ ملت ایران در انتخابات برای تمام جهانیان ثابت شده می باشد و هیچ کشوری نمی تواند ادعا کند در انتخابات که مظهر دموکراسی یک کشور است مردم مانند کشور جمهوری اسلامی ایران حضور پرشور دارند.

علی یزدانی افزود: دو شعبه ویژه (حقوقی و کیفری) جهت رسیدگی به تخلفات انتخاباتی شهرستان گنبدکاووس در دادسرا  و دادگستری (شعبه ۱۰۳ کیفری) دایر شده است.

رئیس اداره اطلاعات شهرستان گنبدکاووس نیز در این نشست برخی از اقدامات تبلیغی دشمنان از طریق فضای مجازی برای تلقین نارضایتی در بین مردم را تشریح کرد.

گزارش از: آرزو بسیا

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۶:۱۲

۱۲ آبان ۱۳۹۸

کد خبر :

64334

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک