نژاد و علی دایی 300x199 - علی دایی با احمدی نژاد درافتاد همون شبش ورافتادترکمن نیوز: بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال ایران گفت: علی دایی بین دو نیمه بازی ایران و عربستان به رئیس جمهور وقت (محمود احمدی نژاد) اجازه نداد وارد رختکن شود.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  حسین کاظمی در گفتگو با برنامه «سلام صبح بخیر» در خاطره ای از دوران سرمربیگری علی دایی در تیم ملی اظهار کرد: علی دایی بین دو نیمه بازی ایران و عربستان به رئیس جمهور (محمود احمدی نژاد) اجازه نداد وارد رختکن شود در نهایت بازی را با نتیجه ۲ بر یک باختیم و همان شب علی دایی برکنار شد.

بازیکن پیشین تیم ملی تاکید کرد: همه چیز مربوط به اتفاقات بین دو نیمه بود.

کاظمی درباره اینکه به نظر می‌رسد مشکل اصلی اسکوچیچ مدیریت تیم ملی است، افزود: در تیم‌هایی که اسکوچیچ بوده، اتفاقاتی افتاده است و از نظر مدیریتی نمی‌تواند تیم را جلو ببرد.

بازیکن پیشین تیم ملی ایران با اشاره به حضور ستاره‌هایی مثل سردار آزمون و علیرضا جهانبخش در تیم کشورمان، یادآور شد: جمع کردن و مدیریت رختکن برای اسکوچیچ سخت است. به نظرم اگر مربی داخلی انتخاب می‌شد و یا وحید هاشمیان و مهدی مهدوی کیا با هم هدایت تیم ملی را بر عهده می‌گرفتند، اتفاقات بهتری رخ می‌داد.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۲:۱۱

۱۹ بهمن ۱۳۹۸

کد خبر :

69353

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک