پیشکسوت ترکمن والیبال سرمربی تیم والیبال شهرداری گنبد شداخبار والیبالتورکمن نیوز: پیشکسوت ترکمن والیبال گنبدکاووس برای هدایت تیم شهرداری گنبد در فصل آینده رقابت‌های والیبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور انتخاب شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ در جلسه شورای اسلامی شهر گنبدکاووس عظیم جزیده با موافقت اکثریت اعضاء به عنوان سرمربی تیم والیبال شهرداری گنبد برای فصل آتی انتخاب شد.

تیم والیبال گنبد از آخرین تیم‌هایی است که تکلیف سرمربی فصل آینده خود را مشخص کرده و حالا جزیده برای جذب بازیکنان مدنظرش خیلی زود باید وارد بازار نقل و انتقالات شود.

لازم به ذکر است که تیم والیبال شهرداری گنبد سال گذشته در اولین سال حضورش تصمیم گرفته بود با تشکیل کمیته فنی سرمربی خود را انتخاب کند که با واکنشهای متفاوتی به همراه بود.

عظیم جزیده پیشکسوت والیبال ترکمن صحرا؛ سرمربی تیم جواهری گنبد، سرمربی تیم تعاون گنبدکاووس، کمک مربی تیم ملی والیبال جوانان کشور، بازی در تیم ملی والیبال را در کارنامه خود دارد.

در سال های گذشته رامین بابایی یکی دیگر از مربیان خوب والیبال و از بازیکنان حرفه ای همواره به عنوان کمک مربی و تمرین دهنده با همراهی طاهر آزمون مربی و مدیر فنی و همچنین عبدالجبار دولو به عنوان بدنساز در کنار عظیم جزیده وی را در پیشبرد والیبال گنبد همراهی میکردند.

باید منتظر بود امسال و در این دوره از مسابقات سوپر لیگ والیبال جزیده چه کسانی را به عنوان یاران خود در هدایت تیم شهرداری گنبد به پایتخت والیبال ایران معرفی خواهد کرد.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۲:۱۵

۱۱ تیر ۱۳۹۸

کد خبر :

56573

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک