عظیم جزیده: استعفا می‌دهمتورکمن نیوز:  سرمربی تیم والیبال شهرداری گنبدکاووس با بیان اینکه هنوز بازی تمام نشده توسط برخی از هواداران به بازیکنان و کادر فنی توهین می شود گفت: بیشتر از این تحمل ندارم و استعفا می دهم.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛   عظیم جزیده شنبه شب و در پایان دیدار تیمش برابر شهداب یزد در هفته پانزدهم مسابقات لیگ برتر والیبال در گنبدکاووس در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: واقعا باید چه کنیم که برخی راضی شوند و دست از هتاکی و اعتراضات بی مورد بردارند و اینقدر آرامش تیم را برهم نزنند.

سرمربی تیم شهرداری گنبدکاووس افزود: تیم ما در منطقه خطر هم نیست که این افراد اینگونه به تیم می‌تازند و از هر لفظی برای بیان اعتراضات خود استفاده می کنند هرچند این تماشاگرنماها که جمعا شاید به ۱۰ نفر برسند بطور حتم قصد و نیت دیگری از برهم زدن آرامش تیم دارند.

جزیده گفت: هنوز بازی تمام نشده به بازیکنان و کادر فنی توهین می‌شود برای همین من بیشتر از این تحمل نمی‌کنم و استعفا می‌دهم؛ آنهایی که مدعی هستند می‌توانند شرایط را تغییر دهند بروند بهتر از من را بیاورند.

وی که از الفاظ استفاده شده از سوی برخی بسیار گلایه داشت، بیان کرد: حتما برای برخورد با این افراد از طریق دستگاه قضایی پیگیری‌های لازم را خواهم کرد زیرا والیبال گنبد پتانسیل خوبی دارد که برخی در طول زمان با این رفتارها به طریقی مانع رشد آن شدند.

سرمربی تیم والیبال شهداب یزد هم پس از شکست در مقابل تیم شهرداری گنبدکاووس گفت: بازی بسیار زیبا و تماشاگرپسندی را شاهد بودیم و هر دو تیم با تاکتیک و برنامه وارد زمین شده بودند تا کسب امتیاز کنند.

عباسعلی میرحسینی افزود: بازی نزدیک و پایاپایی را شاهد بودیم که باید به هر دو تیم برای ارائه چنین بازی زیبایی خسته نباشید گفت و هرچند بازیکنان ما در مقاطعی بازی را در دست گرفتند ولی نتوانستیم روند پیروزی را نگه داریم و در انتها، نتیجه بازی ۳ بر ۲ به سود تیم میزبان رقم خورد.

تیم والیبال شهرداری گنبدکاووس عصر یکشنبه در دیدار هفته پانزدهم لیگ برتر، مزبان تیم شهداب یزد بود که توانست با نتیجه ۳ بر ۲ پیروز این میدان باشد.

 

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۳:۳۲

۲۰ بهمن ۱۳۹۸

کد خبر :

69445

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک