شهرام کوسه غراوی :

شهرام کوسه غراوی پنج شنبه در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی و کارگروه اشتغال استان گلستانگلستان-ترکمن نیوز-  دبیر مجمع نمایندگان گلستان در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از عدم پیگیری مصوبات سفر وزرا به استان گفت: در این سفرها تنها گزارش داده می‌شود در حالی‌ که بیان مشکلات و پیگیری حل آنها مسئله جدی‌تر و مهم‌تری است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن های ایران، شهرام کوسه غراوی پنج شنبه در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی و کارگروه اشتغال استان گلستان با انتقاد از عدم پیگیری مصوبات سفر وزرا به استان اظهار کرد: در این سفرها فقط گزارش داده می شود در حالی که بیان مشکلات و پیگیری حل آن ها مسئله جدی تر و مهم تری است.

وی اضافه کرد: در ۳ سال گذشته وزیر سابق تعاون، کار و رفاه اجتماعی وزیر معین استان بود و تقریبا هر ۶ ماه یک سفر به استان داشت اما کسی نمی‌داند خروجی این سفرها چه بود. کاش نموداری از مصوبات و پیگیری‌هایی که انجام شد ارائه داده می‌شد.

غراوی ادامه داد: کاش نموداری از مصوبات و پیگیری هایی که انجام شد، ارائه داده می شد تا صحت این گفتار بیشتر قابل لمس بود.

نماینده مردم شهرستان های کلاله، گالیکش، مینودشت و مراوه تپه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی در استان گفت: هنوز ۴۸۱ میلیارد تومان طرح در بانک‌ها وجود دارد که باید زمینه پرداخت تسهیلات به آنها فراهم شود.

غراوی افزود: حضور وزرا در استان باید خروجی مناسب داشته باشد نه این که فقط به برگزاری جلسات و ارائه گزارش ختم شود.

وی تصریح کرد: پنج سال قبل وزیر کار وقت، ورزشگاهی را در کلاله کلنگ زنی کرد اما هنوز فقط ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

دبیر مجمع نمایندگان گلستان در مجلس شورای اسلامی گفت: پروژه‌های نیمه‌تمام زیادی داریم که تکمیل آنها باید در اولویت دولت قرار داشته باشد. انتظار داریم مصوبات جلسه امروز هم با جدیت پیگیری شود و به یک سرانجام خوب برسد.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۵:۴۸

۲۴ آبان ۱۳۹۷

کد خبر :

40224

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک