رئیس شورای شهر گنبدکاووس انتقاد کرد:

با شورا 300x186 - عدم پرداخت بودجه بابت خسارت مردم سیل زده گنبدکاووستورکمن نیوز: رئیس شورای شهر گنبدکاووس با بیان اینکه در جریان سیل اخیر، زیرساخت ها، کوچه ها و پارک های شهرستان گنبدکاوس نیز دچار آسیب و خسارت گردید، گفت: متاسفانه تاکنون مبلغی بابت جبران خسارت سیل به این شهرستان پرداخت نشده است.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ نبی اله آخوندی در دیدار با مدیرعامل موسسه اصحاب رسانه استان گلستان، اظهار کرد: در ابتدای دوره شورای پنجم بودجه شهرداری قریب به ۴۲ میلیارد تومان بود که با همت و تلاش مجموعه شورا و شهرداری به ۶۴ میلیارد تومان در سال دوم افزایش یافت.

وی با بیان اینکه در سال های گذشته ۱۰۰ درصد بودجه محقق گردیده است، افزود: در سالجاری بودجه شهرداری گنبدکاوس به ۸۲ میلیارد تومان افزایش یافت.

آخوندی، به طرح های در دست اقدام شورا و شهرداری هم اشاره کرد و گفت: طرح ها بر اساس نیازسنجی شهر اجرا می شود و با توجه به شطرنجی بودن خیابان های گنبد، احداث زیرگذر و روگذر ضرورت ندارد.

رئیس شورای شهر گنبدکاووس با اشاره به اینکه کارهای فرهنگی و عمرانی بسیار خوبی در سطح شهر اجرا شده است، افزود: اساسنامه سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری گنبدکاووس نوشته شده و در انتظار تصویب نهایی استانداری و وزارت کشور است.

آخوندی، به تخصیص ۲ هکتار زمین به اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری استان گلستان اشاره کرد و گفت: مقرر شد تا بزرگترین موزه شمال کشور در این زمین احداث گردد.
با شورا 2 300x199 - عدم پرداخت بودجه بابت خسارت مردم سیل زده گنبدکاووسرئیس شورای اسلامی شهر گنبدکاوس، از تجهیز ایستگاه آتش نشانی گنبدکاووس به ابزار مدرن و پیشرفته خبر داد و گفت: با توجه به رواج بلندمرتبه سازی در گنبدکاووس این شهرستان به تجهیزات مدرن بالابر آتش نشانی نیز مجهز گردید.

وی، به احداث ۲ پارکینگ طبقاتی در شهر گنبدکاوس اشاره کرد و گفت: ساخت پارک محیط زیست کشور با طراحی مهندس فیروز تا دو سال آینده در این شهر به بهره برداری خواهد رسید.
آخوندی، از کمبود و عدم تخصیص سهمیه قیر به این شهر گلایه کرد و گفت: در صورت تخصیص سهمیه قیر رایگان، وضعیت آسفالت شهری و توسعه متوازن بهبود می یابد.
وی، به اهمیت ورزش هم اشاره کرد و گفت: شورا و شهرداری در راستای حمایت از والیبال گنبد بعنوان ورزش اول این شهرستان نسبت به تاسیس باشگاه فرهنگی – ورزشی اقدام کرده است.

آخوندی، افزود: این باشگاه علاوه بر تیم داری والیبال گنبدکاوس از سایر رشته های ورزشی مانند بسکتبال و والیبال نشسته حمایت می کند.

رئیس شورای شهر گنبدکاووس از همدلی و همراهی اعضای این شورا برای توسعه شهر گنبد خبر داد و گفت: شورای اسلامی شهر گنبد رنگین کمان اقوام مختلف فارس، ترکمن و سیستانی است که با اتحاد و همدلی دغدغه ای جز توسعه شهر گنبد ندارند.

 

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۷:۴۴

۰۱ مهر ۱۳۹۸

کد خبر :

62045

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک