عامل هتک حیثیت در اینستاگرام 300x176 - عامل هتک حیثیت شهروند گنبدی در شبکه اجتماعی دستگیر شدتورکمن نیوز: فرمانده انتظامی گنبدکاووس از دستگیری شخصی که در پیام رسان اینستاگرام با انتشار تصاویر خصوصی و مطالب غیر واقعی موجب هتک حیثیت شهروند گنبدی شده بود خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  سرهنگ محمود علی فر گفت: در پی شکایت شهروندی مبنی بر هتک حیثیت و انتشار تصاویر شخصی وی در اینستاگرام موضوع در دستور کار کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت و با بررسی‌های فنی و تخصصی مشخص شد، با نام و تصاویر شاکی در اینستاگرام صفحه ای جعلی ایجاد شده است.
سرهنگ علی فر تصریح کرد: پس از انجام اقدامات فنی متهم شناسایی و دستگیر و برای انجام تحقیقات به پلیس فتا انتقال داده شد و متهم پس از ارائه مستندات از سوی پلیس به بزه خود اعتراف کرد.
رئیس پلیس شهرستان گنبدکاووس با اشاره به معرفی متهم به مراجع قضایی خاطرنشان کرد؛ متهم انگیزه خود را از این عمل مجرمانه انتقام جویی از شاکی عنوان داشته است.
سرهنگ علی فر از شهروندان خواست؛ از به اشتراک گذاشتن فیلم و عکس های خصوصی و خانوادگی در فضای مجازی پرهیز نموده، تا با اینکار از فرصت طلبی مجرمان در این فضا جلوگیری گردد.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۶:۴۶

۰۲ آبان ۱۳۹۸

کد خبر :

63800

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک