عامل شرارت 300x198 - عاملان قمه‌کشی و شرارت در گنبدکاووس به دام افتادندترکمن نیوز: فرمانده انتظامی استان گلستان از دستگیری عاملان قمه‌کشی و شرارت در گنبدکاووس خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ سرهنگ سعید دادگر گفت: بدنبال اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع شرارت و قمه کشی در یکی از خیابان‌های گنبد کاووس، بلافاصله ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان به محل اعزام شدند.

وی اظهار داشت: با حضور ماموران در محل مشخص شد، ۲ شرور در ساعات پایانی شب با استفاده از سلاح سرد شیشه‌های یکی از مغازه‌ها را شکسته و با قدرت نمایی موجب رعب و وحشت اهالی شده و قبل از حضور پلیس از آنجا متواری شدند.

سرهنگ دادگر تصریح کرد: طی اقدامات فنی و تخصصی پلیس مشخص شد متهمان از اراذل و اوباش معروف شهرستان بودند که سوابق متعدد شرارت، نزاع و تیراندازی در سطح منطقه دارند.

فرمانده انتظامی استان گلستان با بیان اینکه متهمان برای فرار از قانون، دائما مخفیگاه خود را تغییر می‌دادند، خاطرنشان کرد: سرانجام با اشراف اطلاعاتی و تلاش بی وقفه ماموران، طی عملیاتی ضربتی هر دو نفر در یکی از پاتوق‌هایشان دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شدند.

سرهنگ دادگر گفت: این دو شرور در تحقیقات اولیه به اقدامات مجرمانه خود اعتراف و پس از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی استان تصریح کرد: برخورد قاطع با اراذل و اوباش و مخلان نظم و امنیت از اولویت‌های پلیس بوده و با اینگونه افراد برابر قانون برخورد خواهد شد.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۸:۵۹

۰۲ شهریور ۱۳۹۹

کد خبر :

81363

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک