فرمانده انتظامی شهرستان گنبدکاووس؛

Alifar 26B 300x240 - عاملان سرقت به عنف در گنبدکاووس دستگیر شدنداجتماعی-ترکمن‌نیوز- فرمانده انتظامی شهرستان گنبدکاووس از دستگیری عاملان سرقت به عنف در این شهرستان خبر داد و گفت: این افراد با تهدید اسلحه شکاری، مبلغ ۱۱۰ میلیون ریال از یک فرد سرقت کرده بودند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌های ایران، به نقل از ایرنا، سرهنگ محمود علی فر روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ما افزود: در پی تماس یکی از شهروندان با پلیس ۱۱۰ و اعلام یک مورد سرقت با تهدید سلاح گرم، ماموران پلیس آگاهی بلافاصله به محل اعزام و جوان مالباخته که فردی ۳۰ ساله بود و دو نفر از همراهان وی اعلام کردند که برای خرید برنج، مبلغ ۱۱۰میلیون ریال وجه نقد همراه داشتند که مورد سرقت قرار گرفت.
وی افزود: بنا به اعلام مالباخته، سارقان با تهدید سلاح شکاری، وجه نقد همراه وی را سرقت و با یک خودروی پراید از محل متواری شدند.
فرمانده انتظامی گنبدکاووس افزود: ماموران پلیس آگاهی در تحقیقات خود از فرد مالباخته و همراهان وی، نسبت به طراحی سرقت توسط یکی از همراهان مالباخته مشکوک شده و با تحقیقات تخصصی پلیس، وی به تناقض گویی دچار و در نهایت به همدستی با سارقان اعتراف و آنها را معرفی کرد.
سرهنگ علی فر افزود: با شناسایی عاملان سرقت، ماموران بلافاصه عملیات دستگیری را آغاز و در این ارتباط، سه نفر شامل سارقین و همدست آنها دستگیر و به مرجع قضایی معرفی شدند.

گردآوری:گروه خبری ترکمن‌نیوز

https://t.me/ITNAnews

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۳:۴۵

۲۶ بهمن ۱۳۹۶

کد خبر :

11889

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک