رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس:

ظرفیت ها و چالش های استان گلستان در زمینه تولید علم بررسی می شوداخبار گنبدکاووس– ترکمن نیوز- رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، گلستان را در زمینه تولید علم، فناوری و آموزش یکی از مزیت های کشور توصیف و بررسی ظرفیت ها و چالش های استان در این زمینه را از اهداف سفر خود به این استان اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، محمدرضا عارف در گفت و گو با خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران، اظهار کرد: در این سفر در جریان پیشرفت ها و اتفاقات خوبی که در مساله آموزش، تولید علم و فناوری در گلستان افتاده قرار می گیریم و تلاش داریم چالش ها و مشکلات استان در این زمینه ها را با همکاری نمایندگان استان و مسئولان جمع بندی و موارد مورد نیاز را پیگیری کنیم.
وی دیدار با مردم استان را ازدیگر اهداف سفرش به گلستان عنوان کرد و اظهار داشت: مردم این نقطه از ایران اسلامی همیشه در همه صحنه ها حضوری جدی داشتند و نماد وحدت و انسجام در کشور هستند.
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس تاکید کرد: با توجه به مزیت های گلستان در زمینه تولید علم، فناوری و آموزش، این استان نیازمند توجه خاص در این زمینه است.
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس و هیات همراه در ابتدای ورود به گنبدکاووس مورد استقبال مسئولان شهرستان قرار گرفته و با حضور در گلزار شهدای گمنام، ضمن ادای احترام به شهدای انقلاب، با آرمان های آنان تجدید میثاق کردند.
بازدید از دانشگاه های مختلف شهرستان، مدارس و مرکز آموزش فنی و حرفه ای، حضور در نشست اداری، دیدار با نخبگان و نیز امامان جمعه تشیع و تسنن گنبدکاووس از جمله برنامه های پیش بینی شده برای اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در سفر به این شهرستان است.

لینک عضویت کانال تلگرام

https://tlgrm.in/ITNAnews

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۲:۱۲

۱۴ شهریور ۱۳۹۷

کد خبر :

34760

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک