2 103 300x176 - ظرفیت‌های اشتغال زایی شهرستان کوموش‌تپه بررسی شدتورکمن نیوز: پتانسیل سرمایه گذاری و اشتغال زایی در شهرستان کوموش تپه با محوریت بندر خواجه نفس و تمرکز بر روی آبزی پروری مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ در جلسه بررسی پتانسیل سرمایه گذاری و اشتغال زایی فرماندار شهرستان کوموش تپه احمد دستمرد به همراه امام جمعه خواجه نفس، اعضای اتاق بازرگانی، مدیران شرکت های تعاونی و جمعی از فعالان اقتصادی با بیان نظرات، انتقادات و ایده های خود برای جذب سرمایه گذار و اشتغال زایی همفکری کردند.

فرماندار شهرستان کوموش تپه اظهار داشت: در صورت راه اندازی بندر خواجه نفس، مباحث دیگر از جمله بوم گردی و دریا نیز فعال می شود.

احمد دستمرد گفت: بندر خواجه نفس اعتبار دولتی ندارد و در اختیار بخش خصوصی می باشد که بر اساس قانون باید ۶۰ درصد از نیروهای بومی محل باشند.

1 141 300x176 - ظرفیت‌های اشتغال زایی شهرستان کوموش‌تپه بررسی شد

دستمرد تصریح کرد: توسعه حاشیه اترک یکی از شاخص های شهرستان می باشد که چندین سال است تحقق نیافته و باید مورد بررسی قرار گیرد.

وی با توجه به اینکه در کشور ۳۱ استان در کشور و ۳۱ شهرستان کمتر توسعه یافته وجود دارد که شهرستان کوموش تپه یکی از آن هاست گفت: ظرفیت هایی که برای کل کشور و استان است شامل کوموش تپه می شود اما ظرفیت هایی که مختص ۳۱ شهرستان کمتر توسعه یافته است شامل شهرستان های دیگر نمی باشد که باید از این ظرفیت ها به خوبی بهره مند شد.

گزارش از: آرزو بسیا

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۸:۵۳

۱۷ آذر ۱۳۹۸

کد خبر :

65631

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک