گلستان پایتخت فرهنگی اقوام 300x200 - طرح گلستان پایتخت فرهنگی اقوام، به عنوان طرحی ارزشمند در این استان مطرح و توسعه یابدترکمن نیوز:  استاندار گلستان گفت: رشد و توسعه فرهنگ اصیل ایرانی و اسلامی باید با استفاده از ظرفیت های فرهنگ عمومی و توان تمام دستگاه ها و نهادها انجام شود.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  هادی حق شناس در جلسه شورای فرهنگ عمومی و شورای توسعه فرهنگ قرآنی استان تصریح کرد: وظایف ذاتی دستگاه های اجرایی نباید در جلسه شورای فرهنگ عمومی مطرح  شود و باید ۲ یا ۳ مسئله اصلی استان را به عنوان سرفصل های این شورا تا پایان سال در دستور کار قرار دهیم و به نتایج لازم دست یابیم.

وی افزود: تنوع قومیتی استان بالاست و طرح گلستان پایتخت فرهنگی اقوام می تواند به عنوان طرحی ارزشمند در این استان مطرح و توسعه یابد.
استاندار گلستان یادآور شد: توجه به نذر فرهنگی و اهدا خون از مهمترین موضوعاتی است که باید با همکاری دستگاه های انجام شود چرا که مسئله اهدا خون در شرایط شیوع ویروس کرونا از اهمیت بالایی برخوردار است.
حق شناس گفت: حوزه های علمیه براداران و خواهران می توانند در تولید انیمیشن ها و اپلیکیشن های قرآنی به شورای توسعه فرهنگ قرآنی استان کمک کنند.
لازم به ذکر است در این جلسه مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، دبیرخانه شورای توسعه فرهنگ قرآنی، مدیر کل انتقال خون ، مدیر کل اوقاف و امور خیریه و دکتر جعفری به عنوان ارائه دهنده طرح گلستان پایتخت فرهنگی اقوام گزارشاتی را ارائه کردند و اعضا به تبادل نظر پیرامون آن پرداختند.
انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۵:۵۸

۳۰ شهریور ۱۳۹۹

کد خبر :

82910

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک