طرح گردشگری در امامزاده ابراهیم (ع) "جنگل رنگو" مطالعاتی و اجرایی گرددگرگانتورکمن نیوز:  فرماندار گرگان در حاشیه بازدید از امامزاده ابراهیم (ع)” رنگو” گفت: با توجه به قدمت امامزاده در شهر گرگان، میراث فرهنگی و گردشگری، اوقاف و امور خیریه اقدامات لازم را جهت بازسازی این مکان مقدس داشته باشند تا طرح گردشگری در این امام زاده مطالعاتی و اجرایی شود.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛   محمد حمیدی با بیان اینکه در تاریخ شهر گرگان (استراباد) این امام زاده از اماکن مقدس در بین مردم بوده و هست،افزدد: امروزه با توجه به فاصله ایجاد شده به شهر گرگان نیاز است اطلاع رسانی برای حضور مردم و گردشگران در این امام زاده صورت گیرد.

فرماندار مرکز استان با اشاره به جاده دسترسی و روشنایی امامزاده از ادارات مربوطه خواستار شد: نسبت به تسطیح جاده امامزاده و نیز تامین باطری نیروگاه خورشیدی و امکانات دیگر جهت استفاده از انرژی خورشیدی اقدامات لازم را داشته باشند.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به اتصال مسیر رنگو به ناهارخوران و هزارپیچ نیاز است یک طرح گردشگری با هدف پیاده روی برای مردم و مسافران پیش بینی گردد.

شایان ذکر است؛ شهرستان گرگان از حضور ۳۷ بقعه امامزاده منور و نورانی بهره مند است که با هماهنگی های صورت گرفته از سوی اداره اوقاف شهرستان، میزبان مسافران و گردشگران داخلی و خارجی می باشد .

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۱:۱۷

۱۱ مرداد ۱۳۹۸

کد خبر :

58766

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک