سیدمناف هاشمی عصر امروز در مراسم کلنگ‌زنی پروژه گردشگری جزیره آشوراده گلستان-ترکمن نیوز-  استاندار گلستان با اشاره به آغاز طرح گردشگری جزیره آشوراده، گفت: این طرح برای اجرای کامل به بیش از ۴۰۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن های ایران،  به نقل تسنیم، سیدمناف هاشمی عصر امروز در مراسم کلنگ‌زنی پروژه گردشگری جزیره آشوراده اظهارداشت: آغاز طرح گردشگری جزیره آشوراده، اتفاق بزرگی است و برای اجرای آن مراحل سختی را پشت سر گذاشتیم.

وی افزود: همه نمایندگان مجلس شورای اسلامی باید برای اجرایی این پروژه پشتیبانی کنند و با کمک همه می‎توانیم این طرح را به نتیجه برسانم، این پروژه به همراه لایروبی کانال خزینی و چاپاقلی از اساسی‎ترین اقدامات است که در استان گلستان انجام می‎شود.

سیدمناف هاشمی عصر امروز در مراسم کلنگ‌زنی پروژه گردشگری جزیره آشوراده

استاندار گلستان با بیان اینکه لایروبی ۲ کانال برای نجات خلیج گرگان ۵۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد، ادامه داد: این پروژه نیز اگر آغاز شود حداقل سرمایه‌گزاری در بخش‎های مختلف ۴۰۰ میلیارد تومان است.

هاشمی گفت: طرح گردشگری جزیره آشوراده در چند مرحله دنبال می‌شود و در نخستین گام به زیرساخت‎ها توجه شده که بیش از ۴۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.

استاندار گلستان افزود: پیگیری‎های لازم برای تخصیص اعتبار انجام شده تا بتوانیم با ساخت اسکله و زیرساخت‎ها لازم زمینه را برای سرمایه‌گذاری فراهم کنیم و در حین کار امیدواریم سرمایه‎گذاران نیز استقبال کنند.

وی گفت: به عنوان یکی از حافظان محیط زیست اعتقاد دارم با توجه به مسائل زیست محیطی می‌توان این پروژه دنبال شود بدون آنکه سبب تخریب محیط زیست شود.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۰:۲۷

۰۸ آذر ۱۳۹۷

کد خبر :

41015

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک