زمین 1 300x209 - طرح تثبیت برای اهالی روستای آق امام مراوه تپه اجرایی می شودترکمن نیوز:  استاندار گلستان اظهار کرد: طرح تثبیت برای اهالی روستای آق امام شهرستان مراوه تپه که دچار رانش زمین شده است با همکاری کامل بنیاد مسکن استان اجرایی می شود.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  به نقل پایگاه اطلاع رسانی استانداری،  هادی حق شناس شنبه ۲۰ اردیبهشت در جلسه ای با حضور مدیران دستگاه های اجرایی مرتبط با موضوع رانش زمین در روستای آق امام شهرستان مراوه تپه تصریح کرد: کسانی که در سایت جدید به آنها زمین اعطا می شود , زمین فعلی آنها در اختیار بنیاد مسکن قرار می گیرد.

وی افزود: بر اساس تفاهم نامه بنیاد مسکن و دهیاری روستا مبنی بر زهکشی اراضی روستا توسط بنیاد مسکن در راستای تثبیت زمین , باید این عملیات اجرایی هرچه سریعتر آغاز شود.
حق شناس یادآور شد: سایت جدید با وسعت ۵.۵ هکتار بر اساس توافق مالک و بنیاد مسکن در اختیار این نهاد قرار گرفته تا ساخت مسکن اهالی روستا آق امام در آن صورت گیرد.
وی گفت: با همکاری بنیاد مسکن برای دامداران در سایت جدید مکان هایی جهت نگه داری دام و دامداری ایجاد خواهد شد.
لازم به ذکر است در این جلسه مدیران حاضر در جلسه, فرماندار شهرستان مراوه تپه نقطه نظرات خود را پیرامون طرح تثبیت روستای آق امام و سایت جدید ارایه کردند.

 

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۳:۰۴

۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹

کد خبر :

74933

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک