طرح بازیافت زباله با حضور سرمایه‌گذاران اوکراینی در شهرستان گنبدکاووس اجرا می‌شودگنبد کاووس– ترکمن نیوز- معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس گفت: با رایزنی‌های انجام شده, طرح بازیافت و تفکیک زباله از مبداء با سرمایه‌گذار اوکراینی در شهرستان گنبدکاووس اجرا می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، عبدالقدیر کریمی در جلسه حمایت و کمک به سرمایه‌گذاران, در جمع سرمایه‌گذاران در گنبدکاووس اظهار داشت: با رایزنی‌های انجام شده, طرح بازیافت و تفکیک زباله از مبداء با سرمایه‌گذار اوکراینی در شهرستان گنبدکاووس اجرا می‌شود.

فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس افزود: طرح جمع‌آوری زباله در مسیر جاده نفت, و تفکیک از مبدا و بازیافت آن به بهترین شکل و رعایت استاندارد زیست محیطی انجام خواهد شد و تا سه ماه آینده این دغدغه از بین خواهد رفت.

وی درباره آسفالت جاده نفت اظهار کرد: با پیگیری‌های نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی, ۶ کیلومتر از این جاده زیرسازی و آسفالت خواهد شد و ادامه مسیر آن نیز با پیگیری‌های لازم انجام می شود.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس تصریح کرد: هر جا لازم باشد با هدف توسعه, آبادانی و ارتقا شاخص های اقتصادی شهرستان و اشتغالزایی برای مردم, با تمام وجود ورود خواهیم کرد.

کریمی تاکید کرد: از همه ظرفیت ها و پنانسیل‌های موجود شهرستان برای سرمایه‌گذاری, سرمایه‌گذاران در شهرستان گنبدکاووس بهره خواهیم برد و شرایط و امکانات لازم برای افرادی که مایل به سرمایه گداری هستند, فراهم می‌کنیم.

فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس یادآور شد: فرمانداری شهرستان گنبدکاووس این آمادگی را دارد تا در مدت ۲۰ روز آینده کلنگ‌زنی گلخانه ۳۴ هکتاری یکی از سرمایه‌گذاران شهرستان که تاکنون چند سرمایه‌گذاری بزرگ انجام داده, را انجام دهد.

لینک عضویت کانال تلگرام

https://t.me/ITNAnews

منبع: tasnimnews.com

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۹:۳۸

۰۵ مرداد ۱۳۹۷

کد خبر :

29469

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک