در انتظار ضلع سوم مثلث

طارمی - آزمون؛ زوج خط حمله تیم ملی؟ اخبار فوتبال– ترکمن نیوز- به نظر می‌رسد تیم ملی ایران با خط حمله ای متشکل از مهدی طارمی و سردار آزمون در مقابل رقبا به میدان خواهد رفت.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، به نقل از ورزش سه، کارلوس کی روش در سال های اخیر سیستم ۴۳۳ را برای تیم ملی ایران انتخاب کرده که البته در آن مهاجمان وظایف دفاعی قابل توجهی دارند و به خصوص در مقابل رقیبان نامدار، آن ها در قامت یک هافبک کناری و در بعضی دقایق حتی یک فول بک ظاهر می شوند. حالا در آستانه بازی های جام ملت ها نیز به نظر می رسد ایران با ۳ مهاجم مقابل رقبا ظاهر خواهد شد.

به نظر می رسد دو مهاجمی که حضورشان در ترکیب اصلی قطعی باشد، مهدی طارمی و سردار آزمون هستند. طارمی که در تیم پرسپولیس مهاجم نوک بود، در تیم ملی بیشتر وینگر راست بازی می کند و باتوجه به تکنیکش عملکرد خوبی هم از خود نشان می دهد. برای پست مهاجم نوک کی روش کریم انصاری فرد، علی علیپور، کاوه رضایی و سردار آزمون را در اختیار دارد و باتوجه به شرایط بعید است سرمربی تیم ملی آزمون را نیمکت نشین کند. بازیکنی که در جام ملت های ۲۰۱۵ درخشش خوبی داشت و حالا با پختگی بیشتری در نوک پیکان خط حمله حضور خواهد داشت.

آزمون و طارمی که رفاقت هایی فراتر از مستطیل سبز دارند، در زمین مسابقه نیز بسیار هماهنگ هستند و زوج را در تیم ملی تشکیل داده اند. از همان بازی های ابتدایی نیز این دو با همکاری هم گل های بسیاری را به ثمر رساندند و انتظار می رود در جام ملت ها هم زوج مخوفی باشند.

اما برای پست وینگر چپ هنوز مشخص نیست کی روش چه برنامه ای دارد. علیرضا جهانبخش انتخاب اول او خواهد بود اما او به تازگی از بند مصدومیت رها شده و شاید حداقل برای بازی های نخست آمادگی حداکثری را نداشته باشد ولی باتوجه به حضور قلی زاده، ترابی و… تیم ملی نگرانی از این بابت نخواهد داشت.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۰:۲۴

۰۵ دی ۱۳۹۷

کد خبر :

42580

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک